:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tırnaklarıma uyus oluyorum
ZeNabiN
yaa bi gitar öğrenicez diye sağ elimizin tırnaklarını uzattık sorun oldu yaa. uyus oluyorum onlara. uzattığımdan beri içimden bi ses sürekli "bak kızım sen namaz kılıyosun. tırnaklarının arasında zerre kir olmasın temizle hadi temizle "diyo. temizlemekle kalsa. sonra içimdeki ses "temizledin bide düzelt bak asimetrik olmuş . hayır orda değğil bak baş parmağın. kör müsün kızım bak iyice bozdu şurası Allah Allah..." demeye başlıyo. düzeltiyorum bu sefer "git elini yıka pasaklı. nası kızsın sen ben anlamıyorum ki " diye söylenmeye başlıyo. yıkıyorum "eline bi krem sür bari yumuşasın. her şeyi ben mi öğreticem yaa." evin her yerine tırnak bakım setiyle gidiyorum yaa artık yeter. içimdeki sesle aramı bozdu 5 tane tırnak . azıcak uzadılar diye kendilerini ne zannettilerse. şu arpejleri bi öğrenim kesicem kökünden çıkmasınlar bir ay bu ne yaa . deliricem. içimdeki ses sende sus artık . törpülemiicem ben asimetrik seviyorum onları tmm? tör-pü-le-mi-ceeeeeeeemmmmmmm. Allah Allaaaaaah.
Ara
Rüya Güzeli
:DBig Grin Allahım yha uyus olmak için başka şeymi yok kız baq bn sana uyus olduklarımı bigün yazarım bnden al al konu aç bnce boşuna sinir yapma tırnakların o kdrda kötü deilmiş Big Grin
Ara
ZeNabiN
inan benim için yeterince kötü. yok ben bunlara tahammül edemiyorum yaa.
Ara
Rüya Güzeli
Big Grinkes kurtul o zmn tavsiyemi dinle Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
Merti baglayın koptuu
Ara
ѕqρα кJмя
türk teLekom o kdr geLşmedi :yikildim:
Ara
talat_05
bence kes kurtull
Ara
ZeNabiN
Big GrinBig GrinBig Grin iheyt arpejler bittiii. kestim kurtuldum. sizin sölediğiniz an da keserdim ama yediremedim kendime iki tırnak yüzünden işimi yarım bırakmayı yorumlar için saolunBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  uyuz oluyorum hala yaaa bilgeis 10 803 04-05-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:57 AM