:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..Yalnızlık Çetesi...
GCLRNFNS
hiçbir şey söyleme...
hiçbir şey yapma...

niye mi?
ben öyle yapıyorum...

Gecenin inceldiği yerde kaç kere dokunduk birbirimizin yaralarına.Sınırını gözlerinin çeliğiyle çizdiğin sorumlu sessizliği bozmadan bakışırdık irileşmiş gözbebeklerimize aldırmadan.Kısardım bakışlarımı senden yana,derdim sen değildin ki...Hem yaralarımızı kanatmadan dokunurduk,hem yeni yaralar açardık ruhumuzun nemli ve karanlık dehlizlerinde,sınırlı yalnızlıklarımızın ağırlığına hiç aldırmadan.Bırak taşlaşmış yüzümüzden yuvarlansın sıcak damlalar...

Herşey olması gerektiği gibiydi belki.Giriş,gelişme ve sonuç bölümleri son derece muhtemel bir hikayenin iki talihsiz karakteriydik.Mavi vurgulu fluoresan ışığıyla aydınlanmış soğuk ve ıslak kaldırım kenarlarında senin için yürüdüm.Sen bunu hiç bilmedin.Bende öfkelendiğin,olmasını istediğin ne varsa hepsiyle birlikte 'ben'dim aslında.Ve o 'ben' belki hiç kimsenin ait olmadığı kadar ait kılmıştı kendini sana, tüm reddedilmişliğine rağmen.Senin için heryerde hiç kimse olduğumu da bilmedin.Bilme,derdim seninle değil...

Arkana bakmadan gidebilir misin?
Son acıdan gülümsemeler giydirdim yalnızlığıma.İnsanların dünyasına bahar gelmekteydi,ben senden gitmekteydim.Gidişimi bir hüzün hikayesine dönüştürmeden ustaca gerçekleştirmem gerekiyordu.Başı önünde,uysal ve alabildiğine yarımdım.Geride bıraktığım sadece sen değildin.Ve bunu yine sadece sen bilmiyordun.
Arkama bakmadan gittim...

Aptallığım ve Bilgeliğimdi yaşadığım tüm acılar...
Kendimden ayrı düşünmedim sevdiklerimi..
Halbuki sen,
hep 'başka biri'ydin.....Sad
Ara
PCKoPaT
aßiCim Chok faSLa duyGuSaL takıLıoSun... romantizm ßiSi ßosar Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim:SaoL eLLerine SaqLık..Cool
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
her kesime hitap ediyozzz kardişşşş idare ettttttt SmileSmile tşk lerr yorumun içinnnnnSmile)
Ara
PCKoPaT
yorum itin oSun Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
eyvahhhh eyvahhhhhh allah seni ne yapsınn emiiii...Big Grin eyvallah kardişimm.Big Grin
Ara
PCKoPaT
aLLah ßeni ne yapSınBig GrinBig GrinBig Grin ahaha kartaL yapSın meSeLa uyar mı Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
olurrr tam bi dişi kartall olur senndennn hemdee alasıııııı:yikildim:
Ara
PCKoPaT
waLLa de anaaa ßende ߀nden ßiShe omaS Sanıodum Big Grin Sonunda ßi iShe yarıyCam yane Big Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
tabiikiii sen olmayaaa karar ver abinnnn sanaaa yardımm ederrr en alassınndannnnnn hemdeee SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalnızlık hayalimsen 4 438 04-13-2022, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: wildfang
  ...Vokaldeki Yalnızlık... ciciKIS 5 289 04-12-2022, Saat: 11:29 PM
  :(:(:(Yalnızlık:(:(:(: ciciKIS 5 449 04-12-2022, Saat: 11:07 PM
  ÖLüm, İnsan, Sevgi, Hayat, Zaman, ŞiiR, YaLnızLık, Gece, Güzel, Sigara.... €BeRimSin 7 648 04-11-2022, Saat: 08:05 AM
  bitmeyen yalnızlık..... EYVALLAH 7 498 04-10-2022, Saat: 09:53 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:25 PM