:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baba Sen ?lme
bilgeis
ok Smile sağolasın
kül
Ya?amak zor de?il mi hem de ?ok zor bazen bir baban?n verdi?i s?z? tutmas?na izin vermiyor...
Ara
bilgeis
yok aslında o kadar da zor değil en azından ben zorluk çekmedim pek çünkü ne bilim işte baba nedir hiç bilemedim ki nasıl bilebilirim onsuz hayatı ???
kül
Sen hayat seni yorduğunda arkanda bir kaya olmadan dinlenmeyi ondan destek almadan tekrar kalkıp yürümeyi çok öncelerden öğrenmişsin işte bunun için bir çok insandan daha güçlüsündür...
Ara
bilgeis
evet haklısın canım ağlamamayı çok küçükken öğrendim.kendi özgüvenimle yaşadım okul yıllarını. arkasına sığınabileceğim kimsem olmadı Sad
p£r!k!z!
ba??n?z sa?olsun arkada?lar.. evet anne babas?zl?k ?ok zor.. allah kimseye g?stermesin.. sevdi?ini kaybetmek =( benmkiler sa? ama ?ok d???nm???md?r ya olmasalard?. ve bu y?zden sizleri anlayabiliorum..
ve arkadas?m y?re?ine sa?l?k..
Ara
kül
?n?allah ?ok uzun bir ?mr? ailenle birlikte sa?l?k ve mutluluk dolu ge?irirsin.Ve in?allah d???nd???nde seni korkutan ?ey asla ba??na gelmez.Evet bunun olmamas? imkans?z ama in?allah ?ok ge? ?ok ?ok ge? olur....
Ara
kül
Evet ama bunlar? yazmak bile dedi?im gibi senin g??l? bir insan oldu?unu g?sterir...
F?rt?nalar?n? i?inde kopartmaktansa k???k r?zgarlarla payla?abiliyorsun...
??te bunun i?in ne mutlu sana...
Ara
bilgeis
k?l Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet ama bunlar? yazmak bile dedi?im gibi senin g??l? bir insan oldu?unu g?sterir...
F?rt?nalar?n? i?inde kopartmaktansa k???k r?zgarlarla payla?abiliyorsun...
??te bunun i?in ne mutlu sana...
sa?ol can?m benim yaa
kül
Sen de sa?ol...
Bu arada bu duygular? benimle payla?t???n i?in te?ekk?r ederim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baba'ma kül 7 639 01-15-2011, Saat: 12:38 AM
Son Yorum: kül
  ''Bana Bir Masal Anlat Baba'' Elfida 4 528 12-18-2008, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: nesil!
  baba yüreğim alazlarda yandı...yanıyor! CeYDa HaNDe KeSiM 2 447 07-01-2007, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  06.06.2006 Sahi Hakkini Helal Ettin Mi Baba kül 12 727 06-10-2007, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: kül

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:00 AM