:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
baska forumlarda uyuz oluyorum.....
***Suclu***
bi tek kelime bile uyuz ediyo.
"napiyim?"
yaw napiyim diye bi?i mi olur elbet yapabilirsin bi$i, hele o k?zlar ?ok kullan?o dahada fitil oluorum.
birde hastalan?r?z mesela bi ?ekilde, ailedekiler hemen bi olayda noktay? koyar; "ben ?unu yapma demi?tim sana ondan hasta oldun sen"
t?be est smile.gif
****Kizlarin "oluyooo, gidiyooo, geliyooo" diye konusmasina gicik olurum. O kadar uzatacagina bir tane "r" koy olsun bitsin.

Chat yaptigim birine 10 saniye birsey yazmayinca "ordamisin" yada "alllooooo" demesi.

Hatun iyice gicik eder, en ufak tepkimde "neden b?yle cabuk sinirleniyorsun, anlamiyorum ki seni" demesi.
Moderat?rlerin " Locked " yazmas?na uyuz oluyorum biggrin.gif
karde?im " Kilitlendi " yazsan?za biggrin.gif
-Bize biraz bakraundunuzdan(t?rk?esi var ?zge?mi?) bahsedermisiniz
-Bu bizim i?in bir handikap(t?rk?esi var engel,mani)
gibi televizyonlarda konu?an spikerleri g?rtlakl?yas?m geliyo
Sokakta gavur ?zentisi bozuk t?rk?e konu?anlar? s?ylemeye gerek bile yok da....
"n?ans fark?" kelime grubunun kullan?lmas?na uyuz oluyorum, n?ans zaten fark demek, fark fark? nedir yahu?
daha bug?n prof. dr. b?l?m ba?kan?m?z kulland?...Lisedeyken de fizik hocam?z kullan?rd?...

"K?l??k oluyorum......","falan f?st?k vesaire...."
Bunlar? etrafta sagda solda duyman?z pek m?mk?n degil ??nk? bunlar? genelde bizim patron kullan?yor biggrin.gif
en nefret ettigim sanane kelimesi soleyince kars?ndaki kuruyup kal?yosun o ara ne diyeceginide bilemiyosun beklenmedik bi sekilde oldugu i?in.bi de kal geldi,oha falan oldum yani,doncem sana kelimelerinden nefret ediyorum
En kıl olduğum cümle... mad.gif

''Ben sana dememişmiydim...!!!
Oldum falan oldum
Yan geldik
Kal geldi
eve gelirsin annen seni görünce ''senmi geldin?''
uzanmışın tam dalıcaksın biri gelir ''uyudunmu?''
bakkala girersin kısa marlboro istersin ''kalmamış uzun versem olmazmı?''
Minibus te insanlarin kapiyi acarmisin demesine gicik oluyorum. Kapi acilinca nolacak, atlayacakmisin?
Minibüs dedinde aklıma geldi,

Tarabya minibüsünü durdurup veya içine girip şoförün yanına kadar gelip "Sariyer miğ?" diye soranlara illet oluyorum...illettt.......
baba naaaaber nası gidiyo.... (kıl oluyorum)
kızdan ayrıldım hadi içelim.....(lan banane sen kızdan ayrıldıysan)
işin var bi baksana..........
Ya bilgiye değer vermeyen herkese gıcığımdır örneğin,
MP3 oynatıcı alırsınız, "El kadar şey ne kadar pahalı!" gibisinden yada
Bazı insanların kuantum fiziği ya da ispat matematiği gibi nispeten daha zor olan ve çözemedikleri konularla uğraşanlara gıcık olurum.
Tabii ki aptal aptal derste konuşup sonra da hocaya suç atanlar: (Hocanın arkasından)"Ya bırak o kadın hiç bir şey bilmiyor." gibisinden sözler.
"Aşkım" demesini bilmeyip "Aessskımmmmmm" gibisinden başka dünyalardan sesler çıkaranlara sinirim.
Sırf üşengeçliğinden(beceremediğinden değil) bir işi öğrenmeyen kimselerin söylediği laflar:
"Bana zor geliyor!" ya da "Öğrenemiyorum boşuna denemeyelim" gibisinden laflara gıcığım
Son olarak, katılım sözlerine gıcığım:
Biri bir şey der öbürü de sırf dinlemiş gibi görünmek için "Çok .... tabii" ya da "İşiniz zor" gibisinden laflar söylerler halbuki belki de o anlatan kişi tek basamaklı sayıların toplamasından söz ediyordur.
Biraz uzun oldu ama içim ferahladı bütün gıcık olduğum lafları yazdım(aslında yazsam bir sayfa eder ama sıkmamak için ehehehehhe).
Eklenti: Okulda bizim sınıfta "Napak?(Ne yapalım)" moda oldu gıcık oluom ya anltıyorsun konuyu tahtada arkadan birisi nabak diyor senin emeğine doğrudan saygısızlık
abi çalışırsın bi şeyi başarırısın (örnek öss sınavıWink onadan sonra nasıl kazandın die sormazlar mı manalı manalı anasını satayım bakan çelikten torpil yaptırdık sanki
1.Sen nasılsın cvp:iyiyim(çok klasik)
2....diye düşünüyorum(banal)
3....biliyorsun(iğrençWink
4..sanane
5.saf
-kardeş bakarmısın ?
kardeşinmiyim senin ? uzak dur!daha seni tanımıyorum bile !!!hadi yallah...
-oha diyorum yani ...
tw de ne görüyorlarsa taklit ediyolar...
Uyuz oldugum cümleler.
1. Bana bagirma bana kimse bagiramaz diyenler. smile.gif
aynen...Ayrıca kızların ben yerine bean der gibi konuşmalarına.Telefondaki sesin "Bean kim diyim" demesine.kim diyeyim efendim desene salak.r harflerini yutarak konuşan kızlar...(Adamlar da var tabii)valla bi sürü var ama aklıma gelenler bunlar şimdilik...
Evladım anneni mi yoksa babanı mı daha çok seviyorsun? Ufakken yönlendirilen en sinir olduğum soru cümlesi?
`` hayatim sen bilgisayarini benden daha cok seviyorsun !`` , yav simdi yan yana oturuyoruz ve bu topic`e bakarken soyledi biggrin.gif
buranın okşişeni çok bol (oksijen denmek isteniyor smile.gif )
.... diyosun
aaa bak bu oyundan arkadaşımda da varr(diye başlayıp dakikalarca süren konuşmalar)
potansiyel erkek ne demektir ya ?
elektrik alma olayi .... tamam az kullanimi ok de suyu cikti gibi geldi bana herkesin agzina da sakiz olmus
Ara
***Suclu***
bunlar toplu sekilde bana uyuz oluyor valla Smile huyum kurusun:p
tanidik cikcaz yakindaBig Grin
o forumda olsam kesin kovulmustum:o
nese madem uyuz olunuyor olalim dedikRolleyes
Big Grin uyuz oluyoruma karsi grup uyesiBig Grin dermisim,bide bu var ...uyuz olmasak baska bise olsak,olun bakem tutmuycam valla Big Grin
nese abartmayalimCool
Ara
MaRiLyN_MaNSoN
seninde nefes alan hareket eden herşeye gıcıın varmış be baba Big Grin
Ara
MasaL_perisi
Valla bende uyuz olunacak bir şey aradım...Smile
Ve buldum...Smile
Bana bekle bir dkk denmesini uyuz oluyorum...Smile
Heleki o dkk bir saat sürüyorsaSmile
Ara
p£r!k!z!
"Kılçık oluyorum......","falan fıstık vesaire...."

uyusm da böle kelimelere =) daha çok seyy var amma =)))
Ara
AdAmIn1i
MaRiLyN_MaNSoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninde nefes alan hareket eden her?eye g?c??n varm?? be baba Big Grin

+1 Kat?l?yorumBig Grin
Ara
kayıp_gölgeler
bende kendi beni hi? aramay?p sonra da "niye hi? aram?yorsun hay?rs?z" dien arkada?lara uyuz oluyorumConfusedmiley7:
Ara
kayıp_gölgeler
Ba?kasina S?n?rlen?p ????s?ne Ba?iran Patronlara Uyuz Oluyorum:mad:
Ara
akff
srehaaatoozzzzzzzzzzzzzz bben de sana uyuz oluorum ama yüzüne söyleyemiorum hafta sonu gelde pc ye format atalım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 860 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 570 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 649 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:01 AM