:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aski Yargiliyoruz......
YARGIÇ
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana sana sen hi? a?k ac?s? ?ekmedinmi nas?l bi?iy bilmiyon mu

her ac?y? insan kendi yarat?r kendi i?inde y?re?inde koca bi g?l?mseme yarat herkese s?r?t?rs?n d??man?na bile
Ara
YARGIÇ
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?le ama ask bana zarar veriyoSad olmasaydi daha iyi olurdu yaSad

peki size zarar vermesi kar??l???nda y?l?n y?zde ka??n? onunla ge?iriyorsun yada olmasayd? demene ra?men neden a??k oluyorsun
Ara
YARGIÇ
arkadaşlar şimdi gitmek zorundayım yarın devam edelim
Ara
tuti
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin bu a?k denilen melet insanlar? ne hale sokuyo s?le sen hi? a??k olmad?n m? nas?l bi?ey oldu?unu bilmiyomusun?

Hehee can?ms?n...Smile

Hay?r olmad?m...Wink
A?k'a da inanm?yorum...Wink
Ha belki de ?undand?r;
A?k diye bir?eyin d?nya ?zerinde bana varoldu?unu
kan?tlayacak bir ki?yile kar??la?mad???mdand?r...Smile

Ama as?l sorun ?u;
Ger?ekten a?k var da ben a?k'a haks?zl?k m? ediyorum?
Bana a?k'?n varoldu?unu kan?tlayacak bir ki?i var m??
Varsa, kar??ma bir g?n ??kar m??
??karsa, b?t?n tabular?m y?k?l?r m??
Y?k?l?rsa, ben art?k eski ben olur muyum?:confused:

Hehee amaaan bo?ver.. Yok de ge?....Big Grin
Ara
gurbetci
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki size zarar vermesi kar??l???nda y?l?n y?zde ka??n? onunla ge?iriyorsun yada olmasayd? demene ra?men neden a??k oluyorsun
niye asik oluyorum onu gelde kalbime sor arkadasim sen,ben ne yapabilirimkiSad
sagol arkadasim g?r?smek ?zre...
Ara
*melis*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her ac?y? insan kendi yarat?r kendi i?inde y?re?inde koca bi g?l?mseme yarat herkese s?r?t?rs?n d??man?na bile
i?te o ?le olmuyo hele de kar??l?ks?zsa....
Ara
*melis*
[quote=tuti]Hehee can?ms?n...Smile

Hay?r olmad?m...Wink
A?k'a da inanm?yorum...Wink
Ha belki de ?undand?r;
A?k diye bir?eyin d?nya ?zerinde bana varoldu?unu
kan?tlayacak bir ki?yile kar??la?mad???mdand?r...Smile

Ama as?l sorun ?u;
Ger?ekten a?k var da ben a?k'a haks?zl?k m? ediyorum?
Bana a?k'?n varoldu?unu kan?tlayacak bir ki?i var m??
Varsa, kar??ma bir g?n ??kar m??
??karsa, b?t?n tabular?m y?k?l?r m??
Y?k?l?rsa, ben art?k eski ben olur muyum?:confused:

Hehee amaaan bo?ver.. Yok de ge?....Big Grin[/dimiBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
arkadaşlar herkese günaydın yargılamaya kaldığımız yerden devam ediyoruz oturumu açıyorum davalı aşk davacı sizler hadi bakalım.....
Ara
Emy
Ben de aşkın yargılanmasını istiyorum ama cezasını hep benim yüreğimde çekmeli; geç girdiği ömrüme erken veda etmesin diye... Kabulse nedenlerini tek tek belirteyim...Değilse idamını isteyeyim
Ara
YARGIÇ
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben de a?k?n yarg?lanmas?n? istiyorum ama cezas?n? hep benim y?re?imde ?ekmeli; ge? girdi?i ?mr?me erken veda etmesin diye... Kabulse nedenlerini tek tek belirteyim...De?ilse idam?n? isteyeyim

?ARTLI KARAR:

a?ka verilecek en g?zel cezan?n bu oldu?unu daha ilk bak??ta hepiniz anlam??s?n?zd?r evet sevgili emy TEK ?ARTLA a?k? ?m?r boyu senin y?re?inde kalmaya mahkum ediyorum.

YA?ADI?IN VE NEFES ALDI?IN S?RECE A?KINA SAH?P ?IKACAK VE SANA GET?RD??? ?EYLER? KABUL EDECEKS?N VE ONDAN ASLA VAZGE?MEYECEKS?N........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkı Tek Resimde Anlatın...:)hadi aşıklar işbaşına...:) GCLRNFNS 28 2,513 03-23-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: badelie
  aşkı hangi kelimelerle daha iyi anlatabilirsin? dj_cansel53 11 1,114 06-18-2007, Saat: 08:44 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:54 AM