:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kısa ama güzeel
cezam_nefretim
-(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)
-Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
-Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.
-Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.
-Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar ---Milyonlarca, SEN Se Teksin!!
-Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.
-Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)
-Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!
×÷•.•Â´Â¯`•Wink»HÃ…$®€TÏÑ¿L€Â»Â»Â¥Ã…Ñ?Ï»»GÕÑLÜ(v)«(•Â´Â¯`• .•Ã·
-BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
-Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...
[SIZE=2]-Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini. [/SIZE]
-Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...
-BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!
-9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.
-Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..
-Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM
-Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
-Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanyn ölüm oldugunu göstereyim...
-Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]tşkler kardeş...
yüreğine sağlıkWink...
[/COLOR]
Ara
elaa15
Ellerine Sağlik Güzel Sözler
Ara
cezam_nefretim
teşekkür ederim beğenmenize sewindiim
Ara