:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?r Nedenden Su?layin Kend?n?z?......
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe tuti senin elinde gitar var bendede ba?lama vard? i?sizken bende onu ?al?odum

Hehee yav ben onu da ?alam?yorum...Big Grin
??te ?alarm?? havas? veriyorum kendime...:p
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:??yle bi durum ??kmas?n kendime yapt???m?n ac?s?n? sizlerden ??kar?yor de?ilim.

ama hakikaten yak??t? sana bu c?mle peki seni kendinle bar??t?rman?n bi yolu yok mu
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehee yav ben onu da ?alam?yorum...Big Grin
??te ?alarm?? havas? veriyorum kendime...:p

he he bakma bende ba?lama ?alam?yom zaten fazla ama elime al?p nota ??kar?om yani ?aylak kurs havas? karde?
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama hakikaten yak??t? sana bu c?mle peki seni kendinle bar??t?rman?n bi yolu yok mu
vard?r belki ben o yolu bulmaya ?al???yorum zaten..........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vard?r belki ben o yolu bulmaya ?al???yorum zaten..........

valla yapabilece?im bi?i olursa yapmak isterim ?nemli bi konu bu
Ara
isyanbitmez
sağol bazen hiçbir şey yapmamak da çaredir.........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sa?ol bazen hi?bir ?ey yapmamak da ?aredir.........

sana sadece bu t?rk?n?n son bi iki sat?r?n? yaz?yorum bak

mahsuni ?erifim dindir ac?n?,
baz? ac?lardan al ilac?n?.....

gerisi farkl? alg?lan?r diye yazm?yorum
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana sadece bu t?rk?n?n son bi iki sat?r?n? yaz?yorum bak

mahsuni ?erifim dindir ac?n?,
baz? ac?lardan al ilac?n?.....

gerisi farkl? alg?lan?r diye yazm?yorum
b?rak isteyen anlas?n istedi?ini.kendimizden o kadar ?ok ?d?n veriyoruz ki bu birileri i?in bamba?ka ?ekillere b?r?n?yoruz.kendim olmaktan vazge?miyece?im.s?z?m olsun........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:b?rak isteyen anlas?n istedi?ini.kendimizden o kadar ?ok ?d?n veriyoruz ki bu birileri i?in bamba?ka ?ekillere b?r?n?yoruz.kendim olmaktan vazge?miyece?im.s?z?m olsun........

yaf bu site bi harikaym?? ad?na yak??t?n helal olsun
Ara
emine415
ben ?ok g?c???m yaaauuww kimse beni sevmioo Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkes Üsttekini Sacma Bir Nedenden Dolayı Banlasın tuti 858 15,585 04-13-2022, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: wildfang
  üsteki üyeyi sacma 1 nedenden dolayi ban tatlı@_cadı@_vbulletin3_import7443 15 929 09-12-2007, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:15 AM