:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***Deryalım & goshtrider***düğünleri...
deryalım
tabiki janım ya hatırlamıyonmu öyle böyle bi dügün degildi..Big Grin
aralarda seni zor topladık zil zurna olmuştun ama neyseBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
ahahha :yikildim:
Âh be.
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]balayınızı burda yapın...ben biletleri aldımBig Grin
[/COLOR]

Tatil_Merkezi.jpg
Ara
deryalım
vavvvvvvvvvvvvvvv züpper yaaa...
saolasın adem sende olmasan varya..bu atinin beni bi yere götürecegi yoktu zatii Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:atillada az deil nası bakıo ORYANTALEBig Grin:yikildim:
:yikildim:

kıssss oryantali ben çagırmadımmm ademin bana hediyesiiiii yyy miişşşş hiç gerek olmayan şeylerr bunlarrr benim bitanem var sennn daha kıvırma görmemişsinnn güzelimm öyle kıvaranlar varkiii formdaaa ooooooo.:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vavvvvvvvvvvvvvvv züpper yaaa...
saolasın adem sende olmasan varya..bu atinin beni bi yere götürecegi yoktu zatii Big GrinBig GrinBig Grin

demek seni götürcegim yoktu biyere bukadar eminsin yaniii eeee sen görürsünnn bak ben ne yapıyorum sena öyle bi götürcemkiii fomdannn kaybolcannn güselim benimm:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hee yaa gözlerini oyacam onun nasıl bakmışşş...
orda ayagına ayagına basıyom ama anlamıyo dalmış kıza.
bende ona dalacam sopnundaBig GrinBig Grin
janım harbi süper olmuş ama oryantel işi bozmuşBig GrinBig Grin
şaka bi yanada saolasıınnnnnnnn......

yaaaa yokbeee bitenemmm bennn ona bakmadımmm arkadakiii çalanlara bakıyodumm ne güselde çalıyolardııı çokkk yahşiiiiiiydiii yoksa ne işim olurr dansözle mansözlee aramısı bozmak istiyolarrr yemeeee bitanem yemeee...:hihi :hihi
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne gusel ya ya derya sen okadar şişkomuydun leyn Smile Smile kıs atılla senı daha dugun gunu aldatıo baksana sana bakacagına dansoze dalmöıs Smile Smile gercekden bıgun inş gerceklersir Smile Smile hade neyse mutluluklar canlar Smile Smile

eeee kaderrr saolll barriiiii yaaa bikerede beni koru bee bikere neymişşş baktıysam baktım sonuçta erkeğim dimii ne yani daha evlenmemişizzz orda imzalar atılmamışşş kısmmm gelin ata binbiişşşş atı götürememişşş attan düşmüşşş diiillmiii janımmmmm...:yikildim: :yikildim: :yikildim: olmadımı:hihi
Ara
GCLRNFNS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:film gibi bir düğün yani.Big GrinBig GrinBig Grin

evettt adem allah herkese böyle bi düğün senin gibide arkadaşlar nasip etsinnnn bedavadann düğünümüzzz oldu neyse bunu artık ilerdeki zamandada gösterirsinnn bankölügünüü sagdıççççç ademmmmm:yikildim: :yikildim: :yikildim: bitanem düğünn de bedevaaaya getirdikkk ohhhhh beeee:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte bu gelin arabamızzzBig GrinBig GrinBig Grin

20040522_1_1085248050_iuue.jpg

olmamışşş bitanemmm beni ar arabasıylaaa kandıramassınn ben limuzin isterimmmmmmmm...:yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:02 AM