:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seNi anLatMam? isTeseLerdi....
€BeRimSin
Seni Anlatmam? ?steselerdi
Benden, seni anlatmam? isteselerdi, bir y?rek anlat?rd?m i?imde koskocaman bir d?nya, d?nyada kocaman bir fener ve sevgi yolu ayd?nlatan.

Deselerdi yaz onu; yazad?m en g?zel ?iirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sar?n?lar?nda yuvarlanan a?klar?. Yazard?m parmaklar?m morar?ncaya kadar yazard?m, y?re?im yorulup duruluncaya kadar.

Deselerdi ?iz onu; ?izerdim d?nyay?, d?nya her taraf? yediveren g?lleri yedi renk a?an, en mevsimsiz ?i?eklerin a?t??? nak??l? oyal? ?zenli bir d?nya ve korkard?m kendi ?izdi?im d?nyaya dokunmaya, korkard?m ?i?eklerin yapraklar?n solmas?ndan.

Deselerdi kim O?
O derdim o i?te y?re?inde deryalar? ta??y?pta tek bir d?nyal?ya konu?amayan, o s?n?rs?z sevgi deryas?nda yelken a??p giderken sevgisini utanga? ki?ili?ine g?men biri idi.

Ve O derdim;
Beni sabahlara kadar kendisini d???nmek zorunda b?rakan insafs?z?n biri. O konu?sa y?re?indeki all? tebess?mlerde kaybolurdum, konu?sa yanmadan y?k?lmadan s?nd?r?rd? beni derdim. Sigaram kadar tiryakisi oldu?um i?kim kadar ba??m? d?nd?ren, g?rmedi?im kadar ?zledi?im, ?zledi?im kadar dokunamad???m, dokunamad???m kadar ?rkek...

Ve O derdim;
Ya?ay?pta yitirdi?im de?il ya?amay?pta bilmek istedi?im, konu?mas?n? bekledi?im k?z?l dudaklar?na hasretlendi?im, hasreti ile eridi?im, yan?mda iken bile ?zledi?im, gitti?i yolu k?skand???m, ayd?nl?k g?nlerimi arad???m.

O derdim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 601 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bir Başka Özledim Seni, Bu Akşam! €BeRimSin 4 393 04-15-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  seni ya?murdan sonra sevece?im... florya 2 366 04-14-2022, Saat: 09:40 PM
  seni düşünürüm pusat41 1 273 04-14-2022, Saat: 05:29 PM
  Seni Seviyorum ezoo20 18 1,042 04-14-2022, Saat: 01:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 03:31 PM