:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiskananlar çatlasin :)) Yabir Yol Ver Ya Da Yoldan çekil !!!
eylülakşamı
ah adaları özledim şimdi resmin güzel çıkmış mekanda süper bu arada bu kış porsuğun üstü dondumu yine
Ara
aMyLee
cagkan_666 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:resim manyak resimdeki manyak ne olacak bunun sano ¿ Big GrinDDD

???????????????
bilmem!!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
cagkan_666
eylülakşamı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ah adaları özledim şimdi resmin güzel çıkmış mekanda süper bu arada bu kış porsuğun üstü dondumu yine

donmaz mı ya herzamanki gibi dondu ve üstünde buz pateni yapıldı

gerçekten çok güzel ldu posruğun son hali biyerlerden resim bul bak bence inanamayacaksın
eylülakşamı
karıştırmak lazım sayfaları ne zevkliydi ya üstünde yürümek
Ara
first
süpersin j..
Ara
first
bu konuya daha önce yorum yaptımmı ben yaww Big GrinBig Grin

neysee abii süperizz kaç kızın canını yakarsın sen böle üüüüüüBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
cagkan_666
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu konuya daha önce yorum yaptımmı ben yaww Big GrinBig Grin

neysee abii süperizz kaç kızın canını yakarsın sen böle üüüüüüBig GrinBig GrinBig Grin

ben değilde bu zamana kadar canı yanan kişi hep ben oldum

can yakma gbide bi derdim yok zaten sadece benim canımı yakanların parmağı kapıya sıkışsın araba çarpsın kafasına saksı düşsün güneşde yansın rahat yatamasın yüzünde en olmadık yerinde sivilce çıkın okadar Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
first
AlemsİN Big GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
Resim olmadığı için konu kilitlenmiştir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kiskananlar çatlasin :)) Ya Yol Verin Ya Da Yoldan çekilin !!! cagkan_666 2 700 06-13-2007, Saat: 03:32 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:18 AM