:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3'ü bir arada
djseninim
banane beni 1 numara al yaa ağlıcam ama ühühühü:'(
Ara
izmitli_peri
hayır bır numarada ben varım ben buyugum sen sus kıs Smile Smile yok sen daha kucuksun öunude ablan varken dıme ya bu basketın ası kısı bacım nırde oda cok ii biri oda katılsa muhabbete Smile Smile
Ara
y3l!s
ßana l!ste yapınn fallaa bakk kim isterse ama perii öndeee gidiooo gibi işi kolaylaşsınn yaa ilk onu yazalımmBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
yaaaa tabıkı benı yazcenız Smile Smile vermem sıarmı leyn Smile Smile
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:basketın ası kısı bacım nırde oda cok ii biri oda katılsa muhabbete Smile Smile

ßurası sohpt ßöLümü diiL qiWinkBig Grin
Ara
izmitli_peri
ya iikı soledın canım bılmıodum gercekden.oğrenmıs oldum sayende.dıkkatını cektıyse bu acılan konu dısında bı muhabbet acıldı oyuzden oda katılsa dedım anlatabıldımmı Smile Smile hadı kendıne cici bak bana bulaşma cok sınırlıyım morelım de bozuk senden cıkarmıyım
Ara
izmitli_peri
bu arada konusmak ıstıosan sende katıl yorumlara benım veya dıger kısların ama bu ekılde bana ona laf atarak bı konu acmaya calısma cok iiyim ama gusel kalp kırarım ok haberın ola Smile Smile
Ara
duygulum
allah sizi sevdiklerinize bagışlasın arkadaslar amin diin bakim Big Grin
Ara
izmitli_peri
dur kısss önce ben diim aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Smile Smile bacım senıde allah sevdıklerıne bagıslasın Smile Smile
Ara
lazmurat
oooooooooooooo cok şeker çikmişsinizz allah sevdiginize bagişlasinn

bukadar olurr yyyyyyyyyyyyyyyyaaaa

y1pQ1yJ45yQnwoJ1bU4usG-GPZYlPtJSoRvG67Pz...Yyg9bFrlsY
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nescafe Bile 3'ü 1 Arada Ama Ben Yanlızım !!! cagkan_666 20 1,647 04-08-2022, Saat: 04:06 AM
Son Yorum: wildfang
  tamam ya hepsini bir arada topladım.... SADİ 14 1,236 07-22-2007, Saat: 06:43 AM
Son Yorum: CReATuRE
  İki güsel Bi arada asqım w bhen!WOWWWWWWW YHANE SempatikKız 54 3,399 04-13-2007, Saat: 05:39 PM
Son Yorum: prensess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:18 AM