:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3'ü bir arada
çσкσ`ρяιη¢єѕ
dryait5.jpgßu deqiL miSn?Wink
Ara
izmitli_peri
kısss dj senınım benmı evde kaldım delüüü pislük Smile Smile kalmadım leyn evde yaşım daha 24 yasındayım mını mınnacık Smile Smile
Ara
djseninim
yuhh 24 deryalım nese seni kim alır bundan sonra perim he kimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
yaaaa derya şuna bişey soleee :'( :'( benı aglatıo hem benım askım var ve dusunuorum yelısımden sonra ben gıdıcıyım dugunumede beklerım canımmm Smile Smile hep yanımda oturusun aglarsın benı bırakıp nerelere gıdıon ben evde kaldınlafını sana nasıl soledım de gaza getırdım dıe Smile Smile bu arada altın ısterım yok oyle bedava ya
Ara
deryalım
evet zeynep o benim Smile

he ya yelis gidiyo peri gidiyo biz senle kafa kafaya verek aglayak kıs seninim okSmile
Ara
izmitli_peri
zuhahaha içime dogudu benden sonra deryalım deryalımdan sonra djsenınım gıdecek djsenınım evlenırken davul zurna tutacam halay ekıbınıde toplayacam bayranm etcez senmısın bana laf yetıstıren hıhhhhhhhhhhhh Smile Smile
Ara
djseninim
ağlıcakmıyım kAlkıp oynayacağım ben dansçıyım ya bırakın beni sıra deryalımda kıss evde kaldın evde
Ara
deryalım
ben memnunum evde kalmaktan hatta uzun bi süre kalayım ben böyle...
niyetim yok evlenmeyeSmile
sıramı savıyommmTongue
Ara
y3l!s
tamam millet siz üzülmeyin ayakkabımın altına yazcam isminizi benden sonra hemen gidinde ağlamayın ardımdann:yikildim:
sırasına göre bi liste verin sizz ilk 10 dolu yanlızzz ayakkabının altında yer kalmadıı zatenn eheheehe:yikildim:
bu arada evlensemde ÖLSEMDE DBU DOSTLUKK BİTMESSSSSS ALLAHIMA ŞÜKÜRRR:k: SEW!OMM S!Z!:k:

ß!R!DE ß!Z! BEYENMEDİ valla çookk çirkiniZ ZEYNEP zatenn isabet ettinn ama aşk olsunn yaneeeeeeee:tolga: :KD

daha güsel resmim yokmuu deryalımmmmm yaa çirkin diolar onlarda bana öhööhöhhBig GrinBig Grin muju muju
Ara
deryalım
janım benim onlar senin güzellegini henüz farketmediler.birazdan dank eder merak etmeBig Grin
en son sırada yani 10.da ben varım okBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nescafe Bile 3'ü 1 Arada Ama Ben Yanlızım !!! cagkan_666 20 1,647 04-08-2022, Saat: 04:06 AM
Son Yorum: wildfang
  tamam ya hepsini bir arada topladım.... SADİ 14 1,236 07-22-2007, Saat: 06:43 AM
Son Yorum: CReATuRE
  İki güsel Bi arada asqım w bhen!WOWWWWWWW YHANE SempatikKız 54 3,399 04-13-2007, Saat: 05:39 PM
Son Yorum: prensess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:08 AM