:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3'ü bir arada
deryalım
teşekkür ettim janım benim saolaısnn..
beni beyenne gözlerin dert görmesin inşallahBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
hele anbunun lafına bak devamsızzzz senı :yikildim: :yikildim: bacım yelısss evlensende fark yapmıo bız yıne yanındayız dımı deryalım fark olan sadece annene deılde senın evıne gelcez yıne kurtulamdın :yikildim: :yikildim: bız hıc ayrılmıycaz ole dusunme sonradan samımı olsakda ben sızı cok sevıyorum :k: :k:
Ara
deryalım
bizde seni seveyruz bacım...
ya bide zeynebe bişey sorcam beni beyenmiş ya en çokBig Grin benim hangisi oldugumu biliyomu acabaBig GrinBig Grin
Ara
djseninim
çokk güselsiniz kızlar gelinlikleriniz ve abiyeleriniz kadın özelde hazır
Ara
deryalım
saol janım....
Ara
djseninim
deryalım izmitli_peri siz anca abiye giyersiniz gelinlik biraz zor evde kaldınız evdeBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
deryalım
............
Ara
djseninim
tabii evde kaldın arkadaşın evleniyoo yaa sen 20 yaşına geldin hala evlenemedimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinhadi benim daha vaktim varr Big GrinBig Grin
sölersen söle korkmuyorum Big GrinBig Grin
evde kaldın işte ohhhhBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
deryalım
hiçde bileme yelis erken evleniyooo...Sad
annem vermiyo zaten beni erken diyo kızım otur boşver sen bakma sana evde kaldın diyenlere diyooo ohh ohhhBig GrinBig Grin
Ara
djseninim
tabiii o annen üzülme diye ölee sölüyo yüzünü vurmuyo evde kaldığını

evde kalmış ne olcakBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nescafe Bile 3'ü 1 Arada Ama Ben Yanlızım !!! cagkan_666 20 1,647 04-08-2022, Saat: 04:06 AM
Son Yorum: wildfang
  tamam ya hepsini bir arada topladım.... SADİ 14 1,236 07-22-2007, Saat: 06:43 AM
Son Yorum: CReATuRE
  İki güsel Bi arada asqım w bhen!WOWWWWWWW YHANE SempatikKız 54 3,399 04-13-2007, Saat: 05:39 PM
Son Yorum: prensess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:18 AM