:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben onu unutamam
sevgi nehri özlem
:kk: Ahmetla eyrıldık ama ben onu hala unutamadım.........unutamıyıcamda galıba çünkü ben onu çok sevmiştim.....acaba o beni unutmşmudur........ahmetın ilk çıktıgı kızda benmişim sınıf arkadasları dıo ahmet nasıl çıktı bı kızla hala şoktayız dıolar ahmet sevdıgı kızı böle severmiş çıkmayarak...uzaktan ama bu böle gıtmezkıı..of ahmetya ben senı çok sevıyorum
:kk:
Ara
gzm-aşık
üzülme desemde üzüleceksin biliyorum iyiceacısını çek zehrini akıt ölebi unutki onuaklına bir daha çıkabileceğiniz ihtimali gelmesin seni sewmiş olabilir halada sewiyor olabilir ama iannıyormusun bir insan sewdiğinden isteyerek uzak dursun ona dokunmasın sesini duymasın bence onun başka bir sorunu war bence onunla son kez oturup adamakkıllı konuş anla bakalım neymiş olay inandırıcı cwpla iste o cwplar seni tatmin etsin yoksa hep böle arada kalırsın bu acı seni yok eder
Ara
ORÇUN
Peki Hanginiz Ben Ayrilmak Istiyorum Dedi O Mu Siz Mi?
Ara
ZeNabiN
dayanılması zor geliyorsa inanma
harşeye alışır bu kalp zamanla
acı boğazını yırtıp akarsa
ağzından çıkan cümleler karışacak kanla
bedenin titresin sen umursama
ayakların geri vites gitsin takma
gözlerin alevlenirse yaştan kanma
hiç bir güç döndürmesin seni ona
dönersen ne mi olur aynı şeyler
bu seferkiler kanatacak daha beter
kan kapladı bedenini zaten bu kadarı yeter
bundan fazlası şah damarını keser

bunu kendime yazmıştım. belki senin duygularına pek tercüman olmaz ama nedense paylaşmak istedim..
Ara
sevgi nehri özlem
Orçun bu cvp sana ilk o istedı bu ayrılıgı bnde onayladım
Ara
sevgi nehri özlem
Arkadaslr yormlrınız içn teskkr edrm
Ara
CaNaT
alışırsın arkadaşım merak etme
şu an acın beli taze olduğu için öle düşünüyorsun ama onunda üstü
zamanla tozla kaplanacak unutamayacaksın ama alışacaksın onun yokluğunuda
sadece biraz zaman lazım okadar kafanı fazla takıp moralini bozma sen genede olurmu Smile
Ara
sevgi nehri özlem
çok saol ercan çok ii moral veryosn bnde işte dedgın gıbı yapmaya clışıyrm ama bu seferde aldgm habrle yıkldm bnm eskı snftan oln bı arkımla çıkıomuş ahmet şok oldum ne dıyım artk allh mutlu mest etsn inşlh bnm çektgımı o çekmez
Ara
forza_martılar
ya çok geçmiş olsun ne diyim arkadaşım üzülme hiç aklına bile getirme ya da warsa eger onun begenmedin şeylerini aklına getir belki bi katkısı olur BEN DE AŞIGIM BENİM HALİM NE OLCAK AYRICA DAHA 15 YAŞINDAYIM SAYGILARIMLA ÇAÄžLAYAN...
Ara
CaNaT
sevgi nehri özlem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok saol ercan çok ii moral veryosn bnde işte dedgın gıbı yapmaya clışıyrm ama bu seferde aldgm habrle yıkldm bnm eskı snftan oln bı arkımla çıkıomuş ahmet şok oldum ne dıyım artk allh mutlu mest etsn inşlh bnm çektgımı o çekmez

bak işte o seni çoktan unutmuş seni unutan seni hatırlamayan birinin mi yasını tutacaksın peki kendine yazık edeceksin öylemi
bırak o bildiğini yapsın sen o güzel günlerini onu hatırlayarak onu özleyerek
geçirmeye çalışma sakın bu sana sadece biraz daha hüzün verir o kadar topla kendini güçlüyüm bende yeniden başla güne ve herşeye unut ondan arta kalan ne varsa değmedini göreceksin ve görüyorsunda zaten
bitti de kendi kendine artık bitti
ve mutlu et kendini onu düşünmeyerek
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:18 PM