:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buğulu cam
GCLRNFNS
merveeee aşık olmuş yasardımmmmmmmmmm

kii olmuuşşşşşşşş :yikildim:
Ara
AsLı
yapma atilla abi aşık falan degil kendini kandırıyo..Big Grin bi kalbe 3 kişi sıgar mı.gerci sıgdırmayı becerenler var.yazıklar olsun!
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:laa evlendimm siz aşık olmuş diosunuz hemde ne aşık oldum
bi daha diom seçkin aşkım senii çoqq seviom yazardım(forumda choicemaster tanırsınız belki)
Ara
djseninim
kısss aslı ne çekemiyonm yaa ayrılırsak senden bilcem onaa göree yaff:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
merveeeeee
aşıkmısınnnnnnnn

kopukmusunnnnn
dansçımısınnnnn
dlümüsünnnnnnnn

nesünnn sennnnnnnSmileSmileSmile
Ara
GCLRNFNS
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yapma atilla abi aşık falan degil kendini kandırıyo..Big Grin bi kalbe 3 kişi sıgar mı.gerci sıgdırmayı becerenler var.yazıklar olsun!

oooo
aslıııı buu merveeee
on
kişiyideee sığdırıyoo vallalll:yikildim: :yikildim:
Ara
immortal_life
aşıklar arasında kaldım burada ben de aşık olmak istiyorum ama aşık olamıyorum ya da aşkımı bulamıyorum
Ara
AsLı
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kısss aslı ne çekemiyonm yaa ayrılırsak senden bilcem onaa göree yaff:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
yok böcüğüm ya sen bak keyfine.gerci biraz kızdım dün ekti beni.Big Grin bende seckin bekliyom.cık cıkBig Grin

''yazıklar olsun!'' yazardım.........
Ara
immortal_life
istanbuldan çıktım yola
bursada tırmandım dağa
yalovada girdim havuza
ah ihsanım sen boş gidiyon bu yola
Ara
EndLess
yeter be sabahtan berı ne bu benımle derdı olan varsa sölesın kımseye yanlıs yapmadım yapmamda uzak durmama ragmen ustume geldınız ( yazardım )
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buğulu Cama Ne Yazmak İstersiniz :) by€mo 422 10,358 10-20-2015, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: acemhe
  buğulu bir cama ilk ne yazarsınız sHeqKer 192 4,943 02-04-2009, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Buğulu Bir CAMA Ne YazArdIn? dj_FoRzA 2 564 10-22-2008, Saat: 07:47 PM
Son Yorum: dj_FoRzA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 05:01 PM