:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zel S?zler
AdAmIn1i
*Payla?man?n asaletini hi? bir zaman bencilli?in ?irkinli?ine tercih etme,ve ?yle bi arkada? se?ki sen onun i?in ?l?m? d???nd???nde o senin i?in ?oktan ?lm?? olsun.....

*Ne seni unutacak kadar zaman ge?ecek..ne de ge?en zaman seni unutmaya yetecek..b?rak?p gittim diye unuttum sanma...zaman al??may? ??retir unutmay? ASLA

*Seni asil insanlar?n basit sevgileriyle de?il, basit insanlar?n asil sevgileriyle sevdim. Bu g?zel a?k?m?za nokta koyma, sana kucak dolusu virg?l getirdim?

*Bir ya?mur damlas? seni seviyorum anlam? ta??sayd? ve sen bana seni ne kadar sevdi?imi soracak olsayd?n, inan ki birtanem her g?n ya?mur ya?ard?.

*Yana??na d??en kar tanesi eriyip dudaklar?na indi?inde ve o bir damla serinli?i biriyle payla?mak istedi?inde y?z?n? r?zgara d?n, orday?m!

*?nsanlar tan?d?m y?ld?zlar gibiydi, hepsi parl?yordu, hepsi g?kteydi. Ama ben seni, g?ne?i se?tim, bir g?ne? i?in bin y?ld?zdan vazge?tim?

*B?t?n mevsimleri bir g?nde, b?t?n y?llar? bir mevsimde ya?amaya raz?y?m seninle... Bir tutam sevin?, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk g?nderiyorum sana.

*Bir g?l olmak isterdim! Neden mi? Beni kopar?p koklad???nda v?cudunun derinliklerine girip bir daha oradan ??kmamak i?in?

*Seni bulmaktan ?ok aramak isterim! Seni sevmeden ?nce anlamak isterim! Seni bir ?m?r boyu bitirmek de?il de sana hep yeniden ba?lamak isterim.

*Hani g?zler vard?r s?zleri anlat?r, hani s?zler vard?r g?zleri anlat?r, bir de a?k vard?r seni anlat?r...

*Beyaz bir g?vercin yolluyorum sana; kanatlar?nda mutluluk, y?re?inde sevgi ve sadakat, karbeyaz t?ylerinde umut ve gagas?nda iyi geceler ?p?c???, yana??n? uzat.

*D?n gece sen uyurken k?z?la boyad?m denizleri, u?urumdan att?m sessizli?i, haber sald?m r?zgarlara, f?s?ldas?nlar kula??na seni ne kadar ?ok ?zledi?imi...

*Sana do?ru bir kelebek u?urdum, da?lar? denizleri a?t? seni buldu, yana??na ufac?k bir ?p?c?k kondurdu. Hissettin mi?

*Uykudan uyan?nca insan? uyand???na pi?man eden, geri d?nmek isteyip de d?nemeyince ?aresizlikten delirten, hayatta bir defa g?r?lebilen harika bir r?yas?n!..

*A??rd?r sevmelerim her y?rek ta??yamaz, b?y?kt?r umutlar?m her omuz kald?ramaz, her ?ey olur da ?u kalbim, bir tek sensiz olamaz.

*M?rekkepten denizler, ka??ttan gemiler yapt?m. Sonra ismini her yere yazd?m. ?smini yaz?nca seni sevdi?imi sand?n, ben seni sevmedim sana tapt?m!..

*unutmak ?nemli de?il,?nemli olan unutan? utand?rmakt?r

*G?lmek icin sevmeyi bekleme, belkide mutluluk senin g?l?s?nde saklidir, sevmek icinde sakin aglama c?nk? biryerlerde senin birtek g?l?$?n icin ?lecek vardir..

*Bilirim sen bir y?ld?zs?n ve etraf?nda bir ?ok gezegen var, ama unutma ki:ben de d?nyay?m yaln?z BEN de hayat var...

*Ya?am?n k?y?s?nda nefes kadar yak?n,gecenin karanl???nda y?ld?z kadar parlak,hasret z?ndan?nda sevgi kadar tutsak ve g?zya?? kadar i?ten seviyorum seni...

*A?k ve arkada?l?k bir g?nde yolda kar??la??rlar, a?k kendinden emin bir ?ekilde sorar: ben senden daha samimi ve daha s?cak bir duyguyum sen neden vars?nki bu d?nyada? arkada?l?k cevap verir bu kendini be?enmi? duyguya, senin arkanda b?rakt???n g?zya?lar?n? silmek i?in...

*Bizim y?relerde kaderimiz do?u?tan yaz?l?r, ?iirlerimiz hayat?m?z? anlat?r, sevdam?z y?re?imiz kadar mert olur, seni unuttum kelimesi sadece mezar ta??na yaz?l?r...

*E?er birg?n a?larsan beni ara,seni g?ld?rmeye s?z veremem ama seninle a?layabilirim..

*Hayat tiyatrosunda hep o g?ler y?zl? asi ?ocu?u oynasamda her zaman d?r?st ve mert bir insan olmaya gayter ettim. Belkide herkez taraf?ndan sevilen bir oyuncu olamad?m ama kendi ?ap?mda d??man?m? bile affedecek kadar ?NSANIM...

*u?urumlar biz d??mek istediimiz i?in ward?r

*Birg?n beni terkedersen ben de seninle gelebilir miyim?

*Birlikte yasayabilecegin biriyle degil, Onsuz yasayamayacagin biriyle ol! Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil, Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun

*Ilk seferde kazamazsan, su?u amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, ???nc? seferde kazanamazsan vazge?, salakligin alemi yok

*G?n?ller birdir mekanlar ayr? olsada. Ya?ananlar g?zeldir mazide kalsada. Umrumda de?il d?nya y?k?lsa. Biz dostuz uzaklarda olsakta...

*Yaln?zl??a g?m?ld???n bir ak?amda, g?ne?in ge? do?du?u so?uk bir sabahta ?zledi?inde ve a?lad???nda s?cak bir ele hasret kald???nda beni hat?rla hep seninleyim...
Ara
pamuk_prenses
çok güzel olmuş ellerıne saglık
Ara
AdAmIn1i
Te?ekk?rler Arkada?lar
Ara
PunisheR
yüreğine sağlık kardeşim Smile
Ara
AdAmIn1i
Eyw Seninde Kanka