:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
resim çalınma konusunda bi fikir
djseninim
kişisel resimler sadece üyelere açık olsun üyelerdende resimleri indirenlerin ismi gözüksün belki daha aza indirebiliriz bu çalma işini
Ara
MorciveT
Çalmak isteyen üye olup çalamaz mı Smile 5 dakkalık iş.
Ara
djseninim
ewet ama yinede üye olunca kim olduğugözkünce biraz utanır insan yaniSmileSmile
Ara
MorciveT
Adam bir seferlik alır kullanıcı adı Big Grin ikinci defa zaten girmez neden utansın ki ?

Başka kullanıcı adı da alabilirBig Grin
Ara
PCKoPaT
ki$iSeL ßi reSmi caLma i$Lemini gerçekLe$tiren inSanda utanma oLcaanı Sanmıorum..

SaygıLar..
Âh be.
Ara
djseninim
ben yinede fikrimi söyledim ama yinede kişisel resimler üyelere açık olsa azalır bu sorun
Ara
CReATuRE
dj seninim düşüncen güzel ama bir çözüm getirmiyor...çünkü morcivetin dediği gibi üyelik alır resmini çalar ve bir daha girmez...kısacası bu konuya herhangi bir çözüm yok gibi...zaten konunun başında gerekli uyarı yapılıyor...kimsenin de zaten gelip burdan sizlerin resimlerini çalacağını sanmam...daha farklı yerlerde daha güzel resimler bulabilirler... WinkWinkWinkWink
Rüya Güzeli
Aziz sen bize çirkinmi diyosunn Big Grin mervecim haklılar başka yerlerden de bulurlar kız resimleri felan sen göster bize kendini Big Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]sonunda anladınızBig Grin

şakaydı bu sözüm kimse alınmasın...

sonra kavga çıkıyoBig Grin
[/COLOR]
Ara
GCLRNFNS
yaa arkadaşlarr benceee resim koymak istemeyen koymasınn herkesde saygı duysun o arkadaşa djseninimin mantıklı bi açıklaması varr koymayada bilir ben saygı duyarımm...SmileSmileSmile morcii haklııı bencede...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resim yapıp yollasak PrinceSs 11 695 04-10-2022, Saat: 08:07 PM
Son Yorum: wildfang
  resim nasıl yüklenir CaNaT 3 539 04-08-2022, Saat: 05:00 AM
Son Yorum: wildfang
  kişisel resim nasıl ekleyebilirm yardım edin korkusuz 2 481 07-27-2007, Saat: 10:23 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:55 AM