:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sarkı misali sevdiğniz şarkı ismini buraya yazalımmı
izmitli_peri
"sil gözünün yalnizliklarini
o an fisilda duvarlara adimi ...
bin biçak var sirtimda
biniylede ada$sin
her biri hayran sana ... "
Ara
EndLess
sokaklarda yankılandı adın sensızlıge hıc alısamadım tüm sözlerım küskün sana yıne yanlızım ay ısıgında
Ara
djseninim
beni bana sor yüreğime kor düşüren sen anılara sor bir dinle SmileSmileSmileSmile
Ara
izmitli_peri
kölem ol gel desen gelmemmi yar ugrunda öl desen ölmemmı yar bı anlasan bı dınlesen kalbım senın ıcın carpıyor yar
Ara
djseninim
böylemi yaşanır sende sevdalar belki bir gün senide yakalar sende raslarsan melek yüzlü şeytana bu şarkıyı dinleyip beni hatırla
Ara
izmitli_peri
ay değil mevsim değil bi ömür gecdi sensız keşke böyle sevmeseydım aglıyorum caresız
Ara
djseninim
yanarım yanarım gün geçer yanarım gecelerin hesabını kimlere sorarım
Ara
deryalım
bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
anlat içinden geçenleri
tut yüregimden sıkıca ak hayatıma
ama nerde bende o yüzsüz yürekkSmile
Ara
djseninim
hangi sözünün arkasında durdun ki dağ gibi delikanlı gibi sakın yine bana seviyorum deme bu yalanların çoktan eskidi
Ara
izmitli_peri
yavrunu sarmadınmı gusel annem doya doya bagrına basmadınmı garıp annem aglama sen kıyamam goz yasına dayanamam bır sen gul gusel annem yanarım ellerını tutamam saclarına dokunamam sen gulsun canım annem seni bir kır çiçeği gibi koklayamam sevemem kaderin bi oyunu bu annem birdaha geri dönemem.bütün annelere gelsinnnn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu anda dinlediğin şarkı ? Tam1_MaynaK 12,380 146,415 01-06-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  üsTTeki Üyeye Şarkı YoLLa ... chatlaq 3,016 43,327 11-04-2015, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: acemhe
  Sizce en çok anlam taşıyan şarkı sözü hangisi gülay 40 3,324 03-26-2015, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: acemhe
  Değişik Şarkılarla Şarkı Devam Ettirelim... YasSmin 26 1,975 03-13-2012, Saat: 02:57 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Bugün Dinlediğiniz İlk Şarkı BiRiciGim 128 6,394 04-22-2011, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:46 AM