:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: size sevmediğiniz biri çıkma teklif etse ne yaparsınız????
üzülmesin diye çıkardım
9.09%
2 9.09%
kabul etmezdim
72.73%
16 72.73%
gırgırına takılırdım
9.09%
2 9.09%
bağırır kovardım
9.09%
2 9.09%
Katılımcı sayısı: 22 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşlar siz sevmediğiniz biriyle sırf üzülmesin diye çıkarmıydınız ???
deryalım
hayır çıkmazdımmm
Ara
eRCi
Konu yanlış bölüme açıldığından taşınmıştır...
_ALONE_S@HR@M_
dünyaya bi kez geliyom neden üzülecegimi yada istemedigimi bile bile sevmedigim kişiyle olayımki varsı o üzülsün unutur ne olsaBig Grin
Ara
nuttyyy_dlş
öle her seviyorum dienle sırf üsülmesin die çıkmastm ama yok çok üzülüyo yada bana sevgisini fazlaca kanıtlamışsa deneyebilrdm belki...
Ara
kötü
aferim sana akıllı çocuk
Ara
kzeynep
kesinlikle çıkmazdımm..((belki onun sayesinde sevilmeye doyardımm ama sevmeye aç bi kalbim olurdu)..hem sonunda mutlaka gerçeği öğrenirdi ve daha çok üzülürdü.. en iisi baştan kabul etmemek
Ara
ro_ber17
offfff=) basıma kaç kere geLdi vaLLaSmile
ama hiçbirinde çıkmadımSmile ama onLara çok yakın bir arkadaş oLmayı denedim... sewgi gösterdim ama arkadaşça... ve bu onLara yetti...
Ara
Rüya Güzeli
İçimde ona karşı ufacık bişey warsa we sewgisini bana hissettirdiyse çıkardım ama öle hava su vs. den dolayı bana çıkma teklifi ediyosa sewgisini ana hissettirmiyosa çıkmazdım üzülmesin die her çıkma teklifi edenle çıkarsam işim warBig Grinsonuçta sewmeyerek çıkıp onu daha çok kendime baglayıp daha çok üzemem we kandıramam Wink
Ara
Lacrimosa
size sevmediğiniz biri çıkma teklif etse ne yaparsınız????

Bu soruya genelde kabul etmem diye cevap veriliyor..Ya soru yanlış ya cevap.Neden mi?
Daha ilk görüşte birbirine çıkma teklif eden insanlar var bunlar çıkalım tanıyalım birbirimizi bakalım sevecekmiyiz diyerek çıkmaya başlıyor..
Çıkmaya başlamakla sevmek aynı anda başlar mı?
çıkmaya başladığınızda içinizdeki duygu hoşlanmaktır,hoşlanmadığın biri ile çıkarmısın diye soruyu değiştirmek lazım galibaSmile))

Ara
MorciveT
Çok kötü bişi yav... Başıma geldi... Malesef çıktım ve Big Grin kendimden soğuttum. Şahıs hala arkadaşım Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En sevmediğiniz şey ? Seyduna 12 1,218 07-01-2011, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: YasSmin
  en sevdiğiniz kişi telefonunuzda ne diye kayıtlı nazarboncuqu 19 1,172 04-30-2010, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: MaSaL
  Tanımadığınız Numaradan "Pencereden bak" diye bir Mesaj Gelse ne Yaparsınız ? ÐŽeşaren 13 898 07-28-2009, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: KuArİzMaTiK
  sewgLiniz size ne diye hitap etsin chuLsuzz péri! 11 811 10-06-2008, Saat: 04:02 AM
Son Yorum: _AL0n3_
  cvp lar?n?z? bekl?yorum..arkadaslar.. uykucu_34 12 882 10-31-2006, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: YARGIÇ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:18 PM