:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+ 18 yok yok + 22 küçükler girmesin ayıppppppp ayıpp
izmitli_peri
serseri merakın soktu seni buraya sapıkkk Smile Smile
Ara
djseninim
serserinin girmesi normal bişe benim ne işim var burda
Ara
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serserinin girmesi normal bişe benim ne işim var burda

hop nıye benım gırmem normalmıs benım ne sapıklıgımı gördun sen :yikildim: :yikildim:

3 kıza sulandık dıye sapıkmı olduk :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:4 ne 3 gsli kızı unuttun senin gibilere sapık değil çapkın deniliyo:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
izmitli_peri
susun hepiniz sapıksınız.serseri tek erkek sen varsın suan gıren senı gunun 1 inci erkek sapığı secıoruz.bakalım 2 ve 3 uıncu kım olcek Smile Smile
Ara
EndLess
ben sapık dıgılım ben sapık degılım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

butun kızlşarla ıyı analsıyorum okadar :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
izmitli_peri
pekı baslık da ayıp yazdıgı halde nıye gırdın Smile Smile bunu acıkla bakım Smile Smile
Ara
EndLess
bılemm yasak seylerı yapmayı severım belkı ondan dır :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
AsLı
delüü SmileSmile
Ara
djseninim
yasaklar koydum hayatıma öle herşeye bakmicam artık adım sapığa çıkıyo sonra :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:16 PM