:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...
elaa15
bir nasihat:kendine dikkat et.
bir rica: sakın değişme.
bir dilek:beni unutma.
bir yalanConfusedeni hiç sevmiyorum.
bir gerçekConfusedeni çok özlüyorum..

ben asla ağlamam deyip gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir...
Ara
elaa15
sevgilerin en güzeli seni sevmek. özlemlerin en güzeli seni özlemek. ve hayatın tadı sabah kaltığında senin var olduğunu bilmek

bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun cevap verirsen beni seviyorsun vermezsen bensiz yapamıyorsun, hadi bakalım ne yapacaksın???
Ara
elaa15
ve en çok seni özledim ben. karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni. her teyzeyi annen gibi sevmeni. sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni. ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu. yağmurlu bir günde annenin elinden yadiğin ekmeği. ıslanan sokaklara bakıp duygulanmanı. yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı. seni bir kez daha görmek isterdim. hiç konuşmadan.. kısa pantolunlu siyah beyaz halini... bir lokma boyunu diz çöküp yere sımsıkı ama çok sıkı sarılmak sana.. göz yaşlarımı omuzlarına bırakıp gitmek istiyorum şimdi sana kim olduğumu söylemeden arkama bakmadan... ağladığımı sana göstermeden seni çok özledim
Ara
elaa15
yeni bir meyhane buldum mezarın karşısında. Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir ya karşısında

bana giderken bir gül verdi bu gül solunca dönerim dedi dönmiyeceğini anladım çünkü o gül sahteydi

hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimkiydi önce sev sonra terket dediler

bir gün karınca sevdiğine yol almış nereye gidiyorsun diye sormuşlar aşkıma demiş sen bu ayaklarla zor gidersin demişler oda bende yolunda ölürüm demiş....

yağmurlu bir günde koşar gelirsem yanına ıslak saçlarımı düzelt beni kollarının arasında ısıt dudaklarını ansızın dudaklarıma değdir ve yalanda olsa seni seviyorum de.

gökyüzünden bir yıldız seç bu gece gözlerin gibi parlak ve ışıl ışıl olsun benim içinde bir yıldız seç parlak olması önemli değil sana yakın olsun yeter..

günün ilk ışıkları sahile vurduğunda martılar yanlızca ikimizin anlayacağı bir dilde şunu fısıldadılar denizin kulağına: SENİ ÇOK ÖZLEDİİM...

gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiye de muhabbet kurmaktır. cevabı müspetiniz kalb-i hazalini tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim

aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tut ki ben bir eşkiyayım ve seni seviyorum........

kenardan ben geçeyim yol senin olsun ben zehir içeyim su senin olsun bi sevgili bulmuşsun hayırlı olsun bi tanede benim var haberin olsun
Ara
elaa15
kandırma boş yere kendi kendini biz ayrıldığımızda sen benim arkamdan üç gün ağlarsın.

tanıdığım insanlar gökteki yıldızlar gibiydi ben seni güneşi seçtim ve bir tek güneş için binlerce yıldızdan vazgeçtim

insanı iki şey öldürürmüş. birincisi sevmediği insanın silahından çıkan mermi ikincisi sevdiği insandan gelmeyen ilgi.

eğer bir gün benden gururun için ayrılırsan sakın geri dönme çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlayacak....
Ara
elaa15
cellatlar yine başladılar infaza herkes cezasını çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmış hırsızlık atın ateşe bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmış dediler yalan söylemiş onu da atın ateşe ve son günahkar gelmiş sormuşlar bu ne yapmış SEVMİŞ bunu atmayın bu zaten yanmış

dün gece yıldızlara hep seni anlattım, dinledikçe bir kez daha parladılar.Ayrı olduğumuzu söyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar

sevmek çay sevilmek şeker bizim gibi garipler çayı şekersiz içerler

yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum! maksadı gözlerimi ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum

aldanma çocuksu mahsun yüzüne. mutlaka terkedip gidecek bir gün. kanma sever gibi göründüğüne seni sevmiyorum diyecek birgün. sevmek çok güzel şey aldanmak acı. ruhunu saracak bir büyük sancı. o durmayan yolcu. sen garip hancı. hesabı vermeden gidecek birgün.
Ara
elaa15
Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, Bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim. Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim... Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı.. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. amansız acılar içindeyim. Ey sevdiğim.. ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. odamın çıldırtan sesizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın. Sana sitem edemem. Sana kırılamam. bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim. O da MUTLU OLMAN SEVDİÄžİM...
Ara
elaa15
Ağlamak istiyorsan eğer başını dik tut ki göz yaşların seni ağlatan kadar alçalmasın...
Ara
elaa15
Her zaman doğru söyle, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın

Bir gün beni arayacaksın arkadaşlarına soracaksın sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksın o ezan değil sela diyecekler bir gül arayacaksın ama bulamayacaksın çünkü mevsim SONBAHAR...

Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen...

yapraksız bir dalım Sevgisiz bir ağacım Islatmayın gözlerimi SEVGİYE MUHTACIM...
Ara
elaa15
Bataryasi Zayif Rüyalarimiza şebeke Hatasi Sebebiyle Birsüre Ulaşilamadi. şimdi Ise Full çeken Hattimla Seninleyim

Sanma Sen Gidince Ben Hep Agladim Ne Yas Tutdum Nede Kara Bagladim Bir Gerçegi Geçte Olsa Anladim Kaderimdir Dedim üzülmedimki.

Hiçbir Kiz Bir Erkeğe Boyun Eğmez Hiçbir Erkek Bir Damla Gözyaşina Değmez.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:38 AM