:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
evde kalmışlar fan clup
GCLRNFNS
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baya eglenceli geçiyor bu evde kalmışlar fan clup

yaaa eglencelideee 10 konuu açıldııı bitürlüü baglanamadııı bu olayy bu kıslarrlaaaa erkeklerinnn başııı dertteeeee begenmeslerr istemessslerrr isteyince hepsini isterlerrr işte bunlrdaaa beleeee neyapcaannn:hihi :hihi :hihi
Ara
djseninim
sen gel yarın akşam almıcam seni eve + dövdürecem seni görürsün:yikildim:
Ara
EndLess
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdi kim kimi istiyor ???

ben hepsını ıstıyorum hepsıde benlşe evlencek :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
evet artuu bu kada yeter serseri benimdir benim kalacak:yikildim: istikbalde dahi beni serserimden mahrum etmek isteyecek,dahili ve harici bedhahlarım olacaktır.lakin göz actırmam acanında gözünü oyarım biline!!:yikildim: demi la bak yine yamuk yapma seni de affetmem!!
Ara
djseninim
aslıııı bence suss bırakma serseriyi sana:yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı yamugun var dedım mı kalbımı kırıyosun ama hem senın gıbı bır besıktaslının yamugu olurmu bızde yamuk olurmu be abı Confusedmiley17: Confusedmiley17:

yok abı ben önce aslılara gıdıcem sevıyorum ben aslıyı hem evlerıde yakın önce onu ıstedıcem :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: mervelere yarın akşam gıderım tamam :yikildim: :yikildim: :yikildim:

sersiii olurmuu öyleee şeyyyyy kardeşşş yamukk biisdennn ötedirrr bisss çarşıyızzz yamugaaa karşıyızzzz :yikildim: :yikildim: diimiii bakk sen burdaa bu şekill konuştukçaa ölümündee yakınlaşıyoo içlerindeee en kıskancıı aslııı sen oraya sag gidersinn cenasenn çıkarrr be kardeşşşşş haşlarr vallaa seniii .ooooo:yikildim:
Ara
djseninim
kıskançlık konusunda üstüme tanımam baştan sölimm
Ara
EndLess
harbıden abı korkmaya basladım öldürcekler bunlar benı ama melegım bırakmaz benı bunlara kurtarır benı
Ara
AsLı
djseninim çatla emi!! Big GrinBig Grin
Ara
djseninim
geçen bi kızla kavga ettim kıza sokak köpeği dedim oda bana benim hiç olmaz bi niteliğim var sen süs köpeğisin dedi bana
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **gs Fan Clup** roket55 57 2,769 04-13-2022, Saat: 09:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Beyazıt Öztürk Fan clup PrinceSs 7 5,245 04-10-2022, Saat: 12:03 AM
  Yunus Emre Fan Clup PrinceSs 7 759 04-09-2022, Saat: 06:23 PM
  zEkeriya beyaZ fun CLup rapmania 3 643 04-08-2022, Saat: 09:40 AM
  Rap ManyaqLarı Fun cLup rapmania 33 2,208 04-08-2022, Saat: 09:34 AM