:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
evde kalmışlar fan clup
djseninim
:yikildim::yikildim:yoo beni kimler istedi de serseri vermiyo:yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
aslıııı gelll gelllll kısmetinnnnn varrrrrrrrrr serseriiiiii akşamaaa sanaaa yarınnn djseninime pasartesideee meleklere gidiyormuşşş kısss istemeyeeeee :yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslıııı gelll gelllll kısmetinnnnn varrrrrrrrrr serseriiiiii akşamaaa sanaaa yarınnn djseninime pasartesideee meleklere gidiyormuşşş kısss istemeyeeeee:yikildim::yikildim:

abı kısmetıme engel olmayın :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: hepsını sevıyorum ben ıstersen senıde ıstemeye gelellım hazır hepsıne gıdıyoz:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
nie yarın bana akşam bana gelsin:yikildim:
Ara
buse38
baya eglenceli geçiyor bu evde kalmışlar fan clup
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı kısmetıme engel olmayın :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: hepsını sevıyorum ben ıstersen senıde ıstemeye gelellım hazır hepsıne gıdıyoz:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

aşkolsunn be kardeeş bu günee kadarr ne yamugumu gördünnn senin kıslarıınn birine billleee asımadddımmmm asımmdaaaa kısların hepsii senindirrrr amaa yarrınnn dj seninimee gittt o çokkk istiyoo senii bendenn söylemesii heeeee en sondaaa banaaaa gelllll.:hihi :hihi :hihi :hihi
Ara
GCLRNFNS
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie yarın bana akşam bana gelsin:yikildim:

banamıı gelsinnnnnn:Smile :Smile ...kıssssss
Ara
djseninim
beni anlayan biri çıktı en sonunda aşqım duyom dimi:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkolsunn be kardeeş bu günee kadarr ne yamugumu gördünnn senin kıslarıınn birine billleee asımadddımmmm asımmdaaaa kısların hepsii senindirrrr amaa yarrınnn dj seninimee gittt o çokkk istiyoo senii bendenn söylemesii heeeee en sondaaa banaaaa gelllll.:hihi :hihi :hihi :hihi

abı yamugun var dedım mı kalbımı kırıyosun ama hem senın gıbı bır besıktaslının yamugu olurmu bızde yamuk olurmu be abı Confusedmiley17: Confusedmiley17:

yok abı ben önce aslılara gıdıcem sevıyorum ben aslıyı hem evlerıde yakın önce onu ıstedıcem :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: mervelere yarın akşam gıderım tamam :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
buse38
şimdi kim kimi istiyor ???
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **gs Fan Clup** roket55 57 2,769 04-13-2022, Saat: 09:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Beyazıt Öztürk Fan clup PrinceSs 7 5,245 04-10-2022, Saat: 12:03 AM
  Yunus Emre Fan Clup PrinceSs 7 759 04-09-2022, Saat: 06:23 PM