:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizce
ÇiLeKesH
seLaMLaR arKaDaSLar....buRaSı TaM BaNa GöRe,,,arkadaslar ben bi kızı taparcasına seviorum....nasıl desem artık canımdan bi parca oldu...suanlık ilişkimiz iyi gidiyor 18 yasındayım bazı nedenlerden dolayı sınıfta kaldım lise okuyorum ama liseyi bitirip üniversite kazanp güsel bi meslek edinebileceime inanmıorum....nys kızın babası biraz otariter benim geleceğim şüpheli.....hadi ailem cok zengin olsada sorun etmesem ileride babasının bana karsı olumsuz yanı verecegini biliorum...sevdigim kişi ise babam ailem hayır dese bile ben genede senınle birlikte olurum onlar bana engel olamaz gibi...şeyler söylüyor ben ise herseyın güsellikle olmasını istiyorum....hersey okumakmı illa doktor mu olmak gerekir...yada bir mühendis okumayıp işinde mesleğinde basarılı olan bi çok insan gördüm...arkadaslar sizce napmalıyım ben......???? kafam cok karısık.....
Ara
CannabiS
ßu zamanda gercek aShkı ßulmak cok zor. düSÜnceLerin cok güZEL.. eer ßu aShka kendine ona yani Size inanıorSan PESini ßıraqma eed okumakLa adam oLunmyo .. Fakat ; eer SewgiLin okumai düSünürSe okuyup güzeL 1 meSLek sahibi oLurSa aranızdaki küLtür farK ı sizi mutSuz edeßiLir. yani 1 orTama girdiğinizde atıorumm meLisin kocaSı mert demeLeri Senin gruruna dokunur ... Sen kendine inan güwen we biSİler yap.. özeLlikLe yeteneÄžin hangi aLandaySa o alANLara yöneL... okuL oLmazsa kendi kendini geLiStir... aSk icin değer.. umarım haKkınızda hayırlıSı oLur
Ara
ROSE
aşk çok güzeldir en güzel zamanlarınızı yaşıyorsunuz ..Hayat çok acımasız sizi nerde yere vuracağını asla bilemezsiniz ..Yaşayın sevginizi...

Herşeyin bi zamanı var ,yeri gelmeden bana göre hiç bişey olmuyor .zamanı beklemeden yapılanlardan hata çıkmıştır hep..

okumak konusunda ise tabiki illki öyle olması gerekmiyor..Umarım hayatında verdiğin kararlardan pişman olmazsın ..

bu zamanda kız babaları da istiyorlar ki çocukları iyi bi gelecek sahibi edinsin hayatındaki kişi ilen . .ama kimse dört dörtlük bi yere gidemiyor ...Nice meslek sahipleri belki mutsuz aşk,sevgi v.s gibi konularda bilemeyiz ..Küçük şeylerlede insan her zaman yetinmeyi bilmeli..AŞK VARSA SEVGİ,SAYGI VARSA YOLU ÖNCE BURDAN GEÇER ..SONRASI DA İYİ YADA KÖTÜ Bİ ŞEKİLDE GELİR ..
Herşey için çok erken diye düşünüyorum ben 18 yaş çok küçük ..Bazı şeyleri görüp geçirdin mi aslında 18 bile insana 28 geliyor sanırım ..sözüm sana değildi .yani yaşı hor görmek adına değil söylemek istediğim umarım yanlış anlamazsın burayı..

zamana bırakın hakkınızda neyse hayırlısı o olsun ....Alnınıza ne yazılmışsa odur ...........

Mutlu olman dileklerimle ...Smile
Ara
sevgi nehri özlem
Gerçekten sen çok dogru düşünüyorsun.bnce derslerıne daha çok agırlık verıp duzgn bi iş sahıbı olman grek bolece herşey yola gırr gerçı hersy işdmek yanı para demek degl tabı ama sen bunu blmelısn oda olmadan olmuo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce ben ne yapmaliyim? bad girl 14 1,377 04-09-2022, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,479 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  ...((((sizce)))...! yayaya 15 1,653 07-05-2009, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sizce Ne Yapmalıyım? *buqet* 11 1,210 09-03-2008, Saat: 06:39 PM
Son Yorum: flame
  ne yapmalıyım sizce.... GeCeı@Şžı@Äžı@ 39 2,354 06-03-2008, Saat: 03:33 PM