:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cehennemden Bir !Sheitan!
!Sheitan!
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri bunalıma girmede arkadaş gerçekten çok carizmatik

heşom benim çok tşk ederim ama abartı söz konusu Confusedmiley16:Confusedmiley16: hemşerisini kayırıyo işte naparsın :Smile:Smile
Ara
djseninim
yokk yaww doğru diyom hemşo serseride tip yok ztn cam açmıyo bana
Ara
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yokk yaww doğru diyom hemşo serseride tip yok ztn cam açmıyo bana

ne kıskanacam bu sheıtanı o benı kıskansın

benım melegım aslım gslı kızım var onu hıc bıseyı yok o benı kıskansın :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem ben daha yakısılıyım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: görmedıysen merve konusma :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne kıskanacam bu sheıtanı o benı kıskansın

benım melegım aslım gslı kızım var onu hıc bıseyı yok o benı kıskansın :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem ben daha yakısılıyım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: görmedıysen merve konusma :yikildim: :yikildim: :yikildim:

evet hemşo sersinin dediği gibi o daha yakışıklıdır..Confusedmiley17:Confusedmiley17:

ama sersi ayrım yapman doğru deil kardeşim hemşom senin ne kadar ykışılı olduğunu bilio takılıo sadece ve bu da bi gerçek sersi benden daha yakışıklıdır millet duyrulur Big GrinBig Grin:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet hemşo sersinin dediği gibi o daha yakışıklıdır..Confusedmiley17:Confusedmiley17:

ama sersi ayrım yapman doğru deil kardeşim hemşom senin ne kadar ykışılı olduğunu bilio takılıo sadece ve bu da bi gerçek sersi benden daha yakışıklıdır millet duyrulur Big GrinBig Grin:yikildim::yikildim:

sakayı bırakalım Allah ıcın mumı karızma ayaklanması var sende hem mumının pesınde yuzlerce kız var o donup bıtanesıne bıle bakmıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem ben ne oldugumun farkındayım bende tıp olmadıgını benmde bılıyorum ama bızı de seven vardır herhalde ne kadar tıpsızsemde seven cıkar herhalde :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sakayı bırakalım Allah ıcın mumı karızma ayaklanması var sende hem mumının pesınde yuzlerce kız var o donup bıtanesıne bıle bakmıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem ben ne oldugumun farkındayım bende tıp olmadıgını benmde bılıyorum ama bızı de seven vardır herhalde ne kadar tıpsızsemde seven cıkar herhalde :yikildim: :yikildim: :yikildim:

hadi len palavracı ne olduğunu biliyorum senin :yikildim::yikildim: ayrıca yüzlerce kız varda ben niye görmüyorum sallamasyon yapma pls :yikildim::yikildim: alırım karizmanı bak Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi len palavracı ne olduğunu biliyorum senin :yikildim::yikildim: ayrıca yüzlerce kız varda ben niye görmüyorum sallamasyon yapma pls :yikildim::yikildim: alırım karizmanı bak Big GrinBig Grin

hadı lan madem öle kapısalım kım kımın karızamasını alıyo görelım :yikildim: :yikildim:

lan mıray sana ölüyo merve de cok sevıyo senı ee ettı ıkı yuze ne kaldı lan 98 oda olur yakında :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem sen körsen ben ne yapayım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
serseri çirkinsin diyorum tipsizsin diyorum ruhsuzsun diyorum başka bişey demiyorum :yikildim::yikildim:benim hemşom brade taş çıkarır bee:yikildimConfusederseride kimmiş:yikildim::yikildim:
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadı lan madem öle kapısalım kım kımın karızamasını alıyo görelım :yikildim: :yikildim:

lan mıray sana ölüyo merve de cok sevıyo senı ee ettı ıkı yuze ne kaldı lan 98 oda olur yakında :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem sen körsen ben ne yapayım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

sersi sus çok kötü olacak olm Big GrinBig Grin
Ara
!Sheitan!
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri çirkinsin diyorum tipsizsin diyorum ruhsuzsun diyorum başka bişey demiyorum :yikildim::yikildim:benim hemşom brade taş çıkarır bee:yikildimConfusederseride kimmiş:yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

yuhh hemşom yani yuhhh o kadar deil yafff abartıcı hemşom benim :Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine Sheitan :) !Sheitan! 15 885 07-22-2007, Saat: 05:48 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Son Defa Sheitan Sizin Bilmediğiniz Adıı Artiss :(:(Hoşçakalın !Sheitan! 10 708 07-22-2007, Saat: 05:41 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:18 PM