:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cehennemden Bir !Sheitan!
djseninim
aslım bursaya bi gelsin aşkom sonra görüşürsünüz ayberk bi gels eya üff :hihi
Ara
AsLı
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ne gülüyon be:yikildim: :yikildim: kızdırma beni mumi rize ye de gelirim seni dövmeye:yikildim:
Ara
!Sheitan!
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne gülüyon be:yikildim: :yikildim: kızdırma beni mumi rize ye de gelirim seni dövmeye:yikildim:

sersi de gelsin Big GrinBig GrinBig Grin o zman olur SmileSmile

biraz zor döversin Smile
Ara
djseninim
beni unuttunuz aslı siz sersiyle gelin artık mumiyle sersi ne yaparsalar yapsınlar bizde abimin yanına gideriz sen ben abim sevgilisi beraber gezeriz:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
!Sheitan!
sersi kardeşim gelirken haber ver hazırlık yapalım bunun haberi olmasın Big GrinBig Grin
Ara
AsLı
ben de gelcem Big GrinBig Grin
Ara
djseninim
ilk benim haberim olcak ki karşılama yapalımBig GrinBig GrinBig Grinaslı sen hele bi gelde neler yaparız siz aşkımla gitar çalarsınız ben sölerim şarkıyı sersiyle mumide darbuka çalar artık Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinböle akşam keyfi yaparızBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AsLı
ehuhehuehueh Big GrinBig Grin
aslında sersiyle mumiyi ekip kacsak daha iyi olur dime askom Big GrinBig GrinBig Grin öyle daha keyifli olur Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
!Sheitan!
aman bi ağliyim yaaa hahahaha Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AsLı
züleyhah hahha aglama nolurr Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine Sheitan :) !Sheitan! 15 890 07-22-2007, Saat: 05:48 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Son Defa Sheitan Sizin Bilmediğiniz Adıı Artiss :(:(Hoşçakalın !Sheitan! 10 714 07-22-2007, Saat: 05:41 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 09:43 PM