:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cehennemden Bir !Sheitan!
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olm bız ınkar ettıkmı sabahtan berı aslıyla beraberdım :yikildim: :yikildim: :yikildim: sankı saklıyoz olm bız senmıyız :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: ne güzelSmile aslımı üsmeConfusedmiley17:
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olm o anlamada beraber degılız lan :yikildim: :yikildim: :yikildim: yanı msn de konusuyoruz :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem ben daha fazla konusuyom sızle olm ben bıtanesını özledım :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( cok özledım :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

o canını yiyim senin git hadi bitanene :amp::amp:
Ara
Melek06
bende kardeslerimi ösledim msn gitti kartalı mumiyi osmanı ösledim:'(
Ara
!Sheitan!
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende kardeslerimi ösledim msn gitti kartalı mumiyi osmanı ösledim:'(

nooldu msnene yaww haber de vermio yardım ederim sölee :Smile:Smile
Ara
!Sheitan!
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende kardeslerimi ösledim msn gitti kartalı mumiyi osmanı ösledim:'(

nooldu msnene yaww haber de vermio yardım ederim sölee :Smile:Smile
Ara
Melek06
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nooldu msnene yaww haber de vermio yardım ederim sölee :Smile:Smile
hata kodu verioSad yeniden kuruyom olmuyo yapoamadım Sad bişi deil kardeslerimi ösledim valla:'(:'(:'(
Ara
djseninim
bende özledim :'(aslı senle sonra görüşücem o kadar aşkımın resmini gösterdim Big Grin abiminkini gösterdim sen unut ebnim abimi ok miBig GrinBig Grin
Ara
!Sheitan!
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hata kodu verioSad yeniden kuruyom olmuyo yapoamadım Sad bişi deil kardeslerimi ösledim valla:'(:'(:'(

ya başka sürümleri yüklee cnmm yaaa SadSad
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
4.rsmi coq beendmBig GrinyaqıskLıymı$snTongue
Ara
!Sheitan!
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:4.rsmi coq beendmBig GrinyaqıskLıymı$snTongue

çok tşk ederim ZEYNEP ! profildeki de büyük ihtimalle sensin bende senin 1. resmini çok beendim çok tatlymış(başka resmi var sanki) :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine Sheitan :) !Sheitan! 15 900 07-22-2007, Saat: 05:48 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Son Defa Sheitan Sizin Bilmediğiniz Adıı Artiss :(:(Hoşçakalın !Sheitan! 10 726 07-22-2007, Saat: 05:41 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 07:17 AM