:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cehennemden Bir !Sheitan!
AsLı
dett biyere kacmadı sersi:yikildim: allah sizi bildigi gibi yapsın emi:yikildim:
Ara
!Sheitan!
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dett biyere kacmadı sersi:yikildim: allah sizi bildigi gibi yapsın emi:yikildim:

demekki seninleydi bak Hemşo kaçak nerdeydi belli oldu Big GrinBig Grin
Ara
djseninim
:yikildim:yakaladık:yikildim:
flaş flaş flaş forumumuzun üyelerinden sersi ve aslı birlikte yakalandılar
az sonra:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
!Sheitan!
hahahah :yikildim::yikildim::yikildim: basın mensuplarına yakalanan ikili 'hayır biz sadece arkadaşız' dedi :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
AsLı
dett gelirsem döverim ikinizide:yikildim: :yikildim: az sonra göstercem ben sana flaşı merve gel bakim sen söyle:yikildim:
Ara
!Sheitan!
hemşo açıkmı verdin loo Big GrinBig Grin aman bunların elline koz verme Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahahah :yikildim::yikildim::yikildim: basın mensuplarına yakalanan ikili 'hayır biz sadece arkadaşız' dedi :yikildim::yikildim::yikildim:

olm bız ınkar ettıkmı sabahtan berı aslıyla beraberdım :yikildim: :yikildim: :yikildim: sankı saklıyoz olm bız senmıyız :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
dime biz senmiyiz mumi:yikildim: :yikildim:
Ara
!Sheitan!
vayyyyyyyyyyyy Big GrinBig Grin güzelll peki ben kimi inkar etmişim :O Tongue
Ara
EndLess
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vayyyyyyyyyyyy Big GrinBig Grin güzelll peki ben kimi inkar etmişim :O Tongue

olm o anlamada beraber degılız lan :yikildim: :yikildim: :yikildim: yanı msn de konusuyoruz :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem ben daha fazla konusuyom sızle olm ben bıtanesını özledım :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( cok özledım :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine Sheitan :) !Sheitan! 15 890 07-22-2007, Saat: 05:48 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Son Defa Sheitan Sizin Bilmediğiniz Adıı Artiss :(:(Hoşçakalın !Sheitan! 10 714 07-22-2007, Saat: 05:41 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 09:30 PM