:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
izmitli peri
izmitli_peri
tabi bi sevdiğin varsa Smile Smile
Ara
PCKoPaT
Nerdeeee ßiSde o şanS Big GrinBig Grin:yikildim:
Âh be.
Ara
AsLı
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nerdeeee ßiSde o şanS Big GrinBig Grin:yikildim:
ilahi canım ya:yikildim: sana bulayım ben olur mu? sansa kalırsa artık senin işin kalcan basımıza:yikildim:

cok tatlısın peri..Smile
Ara
PCKoPaT
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilahi canım ya:yikildim: sana bulayım ben olur mu? sansa kalırsa artık senin işin kalcan basımıza:yikildim:

cok tatlısın peri..Smile
yok yaw erken Big GrinBig GrinBig Grin daha hayatımın ßaharındaım Big Grin
Âh be.
Ara
izmitli_peri
saol canım Smile gusel kardesım sevgılı arasan cok ama gercek sevenı bulmak onemlı allah gonlune gore versın.aslı senın de canım Smile
Ara
PCKoPaT
ayh ayh ayh kLawyenden ßaL damLıo Big Grin:yikildim:
Âh be.
Ara
izmitli_peri
pckopat bu yazın bana candan erçetin sarkısının kucuk bı sozunu hatırlattı ben böyleyimmmmm Smile
Ara
PCKoPaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pckopat bu yazın bana candan erçetin sarkısının kucuk bı sozunu hatırlattı ben böyleyimmmmm Smile
MuCx Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
izmitli_peri
senin resmın varmıydı baktım ama goremedım.malüsüf ben sana mucx dıyemeyecegim Smile bu mucx hadi ben kacar bu kadar yorum yeter manasını tasıo acaba.tirbiyesiz Smile Smile
Ara
PCKoPaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin resmın varmıydı baktım ama goremedım.malüsüf ben sana mucx dıyemeyecegim Smile bu mucx hadi ben kacar bu kadar yorum yeter manasını tasıo acaba.tirbiyesiz Smile Smile
ahahah Sende mi ßeni erkek Sandın Big Grin ßende kıSım yawBig Grin yannış annama :yikildim:
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  peri k?z? 2.res?mlerrr peri kızı 72 3,746 03-31-2022, Saat: 11:14 PM
Son Yorum: wildfang
  bu da benimm işte!!<<peri kızı> peri kızı 52 3,114 10-17-2006, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: YARGIÇ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:30 PM