:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sharktan sevgilerle
shark
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cidden haftasonu bende çekiilcem çok beyendim 3.resimdeki atmosferi.pazartesi fikirlerinizi alırım artık Big Grin
hadı bakalım kımn arka fonu daha guzel olcakBig Grin
Ara
deryalım
eklede görelim nasıl fotolarmışş onlar Big GrinBig Grin
merak ettim...
Ara
deryalım
shark Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadı bakalım kımn arka fonu daha guzel olcakBig Grin
tabiki benimkiii Big GrinBig Grin
Ara
shark
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa biraderr işteee duygusuzzzlara hoşgeldinnnn seviyolarmııı dövüyolarmııı belli deillll bi lafın çok güsell katılıyorummm fotğraf bu yer mekan farketmessss elimde eyleee fotolarrr varkiiiiiii.... neysee yakışıklısınnn kardeşşşş boşverrrrr......

teşekkurler dostumBig Grinama bak akım yarattık arka fonu hela olan fotolarBig Grin
Ara
EndLess
shark Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grinben bıraz secıcıyımdır en ıyısını olsun ısterımBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grino yuzden bu fon cok iyi oldu kanımcaBig Grin

yaw bende secıcıyımdır bı de ben denıycem fon olarak kullanmayı orayı

ama harbıden bayıldım arka fona bıde cıden bakıslar super Allah nazarlardan saklasın tu tu masallah :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
shark
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabiki benimkiii Big GrinBig Grin

görcez iyi olan kazansın:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
shark
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw bende secıcıyımdır bı de ben denıycem fon olarak kullanmayı orayı

ama harbıden bayıldım arka fona bıde cıden bakıslar super Allah nazarlardan saklasın tu tu masallah :yikildim: :yikildim: :yikildim:

yine sırılsıklam olduk:yikildim::yikildim::yikildim:denemelısınız arkadslar geç bıle kaldınızBig Grin
Ara
izmitli_peri
ganga bırılerı herseye muhalefet olmak zorundamı laf mı carpıtıyolar banamı ole gelıo.hayır yanı agzımı acmak ıstemıorum da.bu arada shark tabı kı yer ve mekan fark yapmıo ben onıu sadece hos bı hava olsun dıe soledım.yanlıs anlasıldıysam ozur
Ara
shark
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ganga bırılerı herseye muhalefet olmak zorundamı laf mı carpıtıyolar banamı ole gelıo.hayır yanı agzımı acmak ıstemıorum da.bu arada shark tabı kı yer ve mekan fark yapmıo ben onıu sadece hos bı hava olsun dıe soledım.yanlıs anlasıldıysam ozur

ya olurmu oyle sey ben cok zevk alıyorum su ankı muhabbetten arkadslar ne kırılmasıBig Grin:k:Confusedmiley16:
Ara
izmitli_peri
yok sana bı lafım yok da bız burda ne kıseyı ovuyoruz nede kımseyı dovuyoruz.shark bosver o kendını bılo.varya ganga çok pis dalacam şimdi Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:02 AM