:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sigara kullananlara özel...
pu$4+
lann bu ney????????????
Ara
22*kaka
hemen bırakmalıyım valla
Ara
tRibu
sabah sabah midem bulandi ne lanet resimlere bakiyorsunuz tesaduf gordum nefret bi sey bu [SIZE=7]aferin dememizi mi bekliyorsuinuz bunlari koydugunuz icin[/SIZE]
Ara
ciciKIS
ay allah korusun bana ne olursa olsun ama ileride allah izin verirse olucak olan bebeime bişe olmasın :SSad
Ara
CReATuRE
tRibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sabah sabah midem bulandi ne lanet resimlere bakiyorsunuz tesaduf gordum nefret bi sey bu [SIZE=7]aferin dememizi mi bekliyorsuinuz bunlari koydugunuz icin[/SIZE]

tribu ben 24 yaşındayım ve bu yaşıma kadar sigaraya elimle dahi dokunmadım ve bu resimleri koyarken istedim ki görüp içenler ibret alsın da bıraksınlar o lanet şeyi...Yani bu resimleri koyarken herhangi bir kötü amacım yoktu ve inanıyorum ki bur resme bakanlardan sigarayı bırakanlar olmuştur ve ne mutlu bana bu insanları zehirden kurtarmaya vesile oldum....

SAYGILAR...
kuralsız
güzel photo shop yapmış helal olsun
meervee
sigarayı sewmem içnide sewmem bak ne hallere yol açıyo bırakın sigaraları yaa
Ara
TutkuM
sigaranın zararları vardır ama ya bu photoshop yada başka bir rahartsızlığı var dizlerde yaralar görünüyor ya neyse midem bulantı şimdi kahvaltıda yapamam paylaşım için teşekkürler aziz...inşallah bırakırız...
Ara
tekniker
iyikide sigara içmiyorum allah korusun sizleride
Ara
by€mo
AllaHA coK sÜKür kİ sİGara falan kullanmıOrumm.. İnsallahda Kullanmam.!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Oquz43 10 8,220 04-06-2009, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:29 AM