:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şebnem Ferah ( Okyanus )
CReATuRE
önümde ağır bir kapı ardında okyanus var ben zaten suda doğmuşum kapıyı açmam gerek işte o an biri geliyor tutuyor kulağımdan gözü anahtar deliğinde "bak" diyor sadece burdan "bırak" diyorum o küçücük resmi yetmez bize bu küçük esinti nerde törpülendin böyle "olmaz" diyor tutup ayak bileğimi şimdi önümde ağır bir kapı ardında okyanus var bir de bileğimden biri çekiyor benimse kapıyı açmam gerek "bak" diyorum koca dünyaya burdan derhal çıkmam gerek bari çekme bileğimden benim her şeyi görüp öğrenmem gerek bir ileri bir geri her adım bu kapının ardı demek sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek anahtar deliğinden görünen bu küçücük manzara sana yetiyorsa yetsin benim o sularda yüzmem gerek yüzmem gereek şimdi önümde ağır bir kapı ardında okyanus var bir de bileğimden biri çekiyor benimse kapıyı açmam gerek "bırak" diyorum o küçücük resmi yetmez bize bu küçük esinti nerde törpülendin böyle "olmaz" diyor tutup ayak bileğimi bir ileri bir geri her adım bu kapının ardı demek sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TeoMaN ft. ŞebNeM FeraH ===>> eN GüzeL HikayeM !! renksiz 0 368 12-19-2008, Saat: 03:10 PM
Son Yorum: renksiz
  Oyunun Sonu ^^ Şebnem FerahH renksiz 1 375 12-13-2008, Saat: 11:28 PM
Son Yorum: SaLLama
  ŞebNem FeraH - KorkaRak YaşıyoRsaN =EdOzAn= 0 400 09-28-2008, Saat: 06:22 PM
Son Yorum: =EdOzAn=
  Şebnem Ferah ( Artık Kısa Cümleler Kuruyorum ) CReATuRE 1 522 05-30-2008, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: nry8
  Şebnem Ferah ( Can Kırıkları ) merve 6 579 09-08-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: merve

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 11:16 PM