:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir üsttekine Cikma Teklif Et :)
!!naz!!
ya kıslar erkeklere cıkma teklıf etmes etsenede ben bır erkege cıkma teklıf etmem o bana etsın yaaBig Grin
Ara
Qetesh
Tmm seninle çıkıyoruzBig GrinBig Grin Eminim ve son kararımBig Grin
Ara
rocker_nergiz
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ercan abi istersen senlede çıkabilirimBig GrinBig Grin
laaaaan senı sewgılın nerde leenn tanjuu nırdeeeBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Tanju beni Esrayla aldatıyorBig Grin
Ara
!!naz!!
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tmm seninle çıkıyoruzBig GrinBig Grin Eminim ve son kararımBig Grin

kımle cıkıyosunn Big GrinBig Grin ya bu arada ban teklıf eden yok mu ask olsunn..Big Grin
Ara
rocker_nergiz
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tanju beni Esrayla aldatıyorBig Grin
allah cezananız wermesın lannn esra baska sen baskasın tanju ıcın bılıyosuun sen ozlesınnnBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
!!naz!! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kımle cıkıyosunn Big GrinBig Grin ya bu arada ban teklıf eden yok mu ask olsunn..Big Grin

Farzetki ettim kabul edicenmiBig Grin...

Alıntı:allah cezananız wermesın lannn esra baska sen baskasın tanju ıcın bılıyosuun sen ozlesınnnBig GrinBig GrinBig Grin

Olmaz ya benim olacak yada benim olacakBig Grin
Ara
!!naz!!
etmem mıı Big Grin
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah cezananız wermesın lannn esra baska sen baskasın tanju ıcın bılıyosuun sen ozlesınnnBig GrinBig GrinBig Grin

rakırım gulum mor daglarda mor sumbulum bı omur bu hayatı benumle paylasumun Confusedmiley17:Confusedmiley17::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Farzetki ettim kabul edicenmiBig Grin...

Olmaz ya benim olacak yada benim olacakBig Grin
ohaa ne cok sey ısıyoon sen olee ademcımm yawwwBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  öLecek olusan üsttekine ne bırakırdın ? bebiS 486 7,733 03-23-2021, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: badelie
  üstteKiNe Laf att...! =) duyqushh 327 9,086 06-14-2012, Saat: 04:31 PM
Son Yorum: adyge55
  Üsttekine Hangi mesLek Gider? xD My_LiFe 540 9,839 03-21-2010, Saat: 09:05 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  Doğum Gününde Üsttekine Ne Alırdın? blue_belial 370 7,119 10-04-2008, Saat: 09:56 PM
Son Yorum: NURCAN GURBET
  ÜSTTeKiNe HaNGi FiLMi TaVSiYe eDeRSiN? Böcük 12 877 08-21-2008, Saat: 01:39 AM
Son Yorum: s7e7v7e7n

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 10:39 AM