:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye s?zler...
LasT_HerO
*D?nyadaki en b?y?k a?k g?ne? ile yery?z?n?n a?kidir.g?ne? yery?z?ne biraz yakla?sa ?zerindeki her ?eyi yakacagini bildigi i?in sevdigine sadece uzaktan bakmakla yetinir.

*Bir Dilenci gibi Kap?na Gelece?im.Beni g?r?nce tan?yamayacaks?n.Para vereceksin; Param var diyece?im! Ekmek vereceksin; Karn?m Tok Diyece?im!"?yleyse ne istiyorsun?" diye sordu?unda:" Bir zamanlar Sana Verdi?im Kalbimi " Diyece?im!

*Kavgay? bir a?ac?n yapraklar?na yazmak isterim sonbahar gelsin ve yapraklar kurusun diye, Nefreti karlar?n ?st?ne yazmak isterim G?n gelip karlar erisin diye, Dostluk ve Sevgiyi T?m bebeklerin y?re?ine yazmak isterim Onlarla birlikte b?y?y?p t?m d?nyay? sars?n diye..

*G?zlerin Nehir,Kirpiklerin K?pr? Olsun,Ben Tam ?zerinden Ge?erken Ipler Kopsun,D?st?g?m O Yer DUDAKLARIN OLSUN

*Kimbilir hangi aksam g?nesle beraber bende s?necegim kimbilir hangi ellerden son suyumu i?ecegim belki g?remeden ?lecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

*?ir G?n Sende Seviceksin ?enim gibi doLaCak G?zLer'in zaman zaman SeSSizce DuSuneCekSin ?enim Gi?i AnLamayaCakLar ?eLki kaL?indeki hisLeri ?irdamLa ya$ d?$e?ek O zaman $imdi G?Len G?zLerinden Herkez G?Lecek Sana SeSSizce aGLayaCakSIn ?enim Gibi.

*Insanlar baslarina gelenler i?in hep i?inde bulunduklari durumu su?larlar. Ben durumlara N
nnanmam. Bu d?nyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

*bir g?n bana soracaks?n benimi tanr?y?m? daha ?ok seviyorsun diye?tanr?y?? diyece?im k?r?lacaks?n ama bilmiyorsunki benim tanr?m?n sen oldu?unu

*Ben kendimi biliyorum... Nerede kimsesiz bir a?k varsa, nerede ?irpinan bir hayat varsa kalkip giderim... ?yle az ?ey ya?adim ki hayat adina, ?yle az ?ey ya?adim ki kalbim adina, bir de baktim telefonda sesim onun sesinde kaniyor, sesim onun sesinde beni k???ms?yor, yargiliyor..

*Meleklerin sa?lari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kust?y? vadiler. Bulutlara ?yle baktim. Ama simdi yalnica g?nesin ?n?n? kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. ?ok sey var yapabilecegim, bulutlar ?ikmasalar yoluma...

*Serefle bitirilmesi gereken en agir g?rev hayattir Bir anlik zevkin i?in namusunu lekelemeye Bir zamanlik mevki i?in ayak ?pmeye G?nl?k menfeatlerin i?n faziletlerini karartmaya degmez ARKADAS.....

*Seviyordu Sevilmiyordu Hircindi....!!! Sevmiyordu Seviliyordu Mutsuzdu....!!!Seviyordu NNnnnnnnnnnnn
?kl?ca,k?zmak ama keyifle,?akala?mak ama k?rmadan,g?lmek ama kahkahayla dopdolu,payla?mak ama b?y?k haz duyarak,hissetmek ama taa derinden,anlay?? ama hi? esirgemeden,dostluk ama en g?zeli,sonra d?n?p geriye bakmak ama B?Y?K B?R ONURLA...

*kalbimde ?? ?icek yeti
?tirdim sevmek sevilmek ve beklemek sen bunlardan ikisini kopardin bana sadece biri kaldi beklemek

*G?ller hep ellerinde a?s
?n,ama dikenleri batmas?n. sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamas?n.mutluluk hep y?re?ine dolsun,ama beni unutturmas?n...

*Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem...

*Bir cicek olsayd?n g?n?l bah?em de g?zya
?lar?mla sulard?m seni, bir degil bin yil sonra gelseydin dunyaya, yine ama yine istisnasiz severdim seni, G?l?s?ne Bin Kursun S?ksada ?l?m Unutma Umuda Kursun Islemez G?l?m!!!

**Bir ?zlem i?imde ucsuz bucaks?z bir sevgi var i?imde dals?z budaks?z bir sen var i?imde unutmak imkans?z ...

*Ben seni g?nesin dogmad?g? yagmurun yagmad?g? r?zgar?n esmedi?i karanl?k bir odada s?zan ?s?kta buldum seni ancak ve ancak geceleri dogabilecek bir g?neste kaybederim ...

*Bazen insanlar d?
??n?rler. Hayatin anlami nedir diye. Bunu zaman zaman bende d???n?yorum. Hayatin anlami nedir diye?...en azindan seni taniyincaya kadar d???n?yorum.

*G?n?n birinde belki anlars
?n ne kadar sevdi?ini, ne kadar sevebilece?ini, ne kadar sevildi?ini ne kadar sevebilece?ini...ama i? i?ten ge?mi?, sevgilin, seni seven gitmi?, yitmi? olabilir. ??te o zaman ?z?lme vaktidir. Yerli yersin a?lama vaktidir. ??te o zaman ?evrene d?n?p, ?imdi ne yapaca??m diye sorma vaktidir. Alaca??n cevab? sana s?yleyeyim g?zelim; B?LM?YORUM diyecekler, senin dedi?in gibi...

*Ben biliyorum oysa, oysa sende biliyordun. Hep bildin zaten. Ama ?yle olmad?n. Ama art?k sende biliyorsun, biliyorsun ki, en az?ndan bir kez ger?ekten sevildin ve yine biliyorsun ki, bu sevgi bitmeyecek. En az?ndan ben bitene kadar.

*Ya
?a dogru bildigin insani bul ve onunla ya?a, ama bu dostunu sakin unutma. Bilki unutulmay? hi? sevmem.
Ve bil ki kurallar?m vard?r, herkes buna uymak zorundad?r.
Dostlar?n benden ?nce ?lemezler,
Dostlar?m benden ?ok ?z?lemezler,
Dostlar?m benden ?ok sevemezler,
Ve dostlar?m? kimse benden ?ok sevemez.
Art?k benim dostumsun..

Zannetme ki g?l dikenin himayesinde, dikenin itibar? g?l sayesinde.

Asla kimsenin umudunu k?rma ,belki de sahip oldu?u tek ?ey o dur.

Seni bulmaktan ?ok aramak isterdim
Sevmekten ?nce anlamak isterdim
Seni bir ya
?am boyu bitirmek degil de
Sana hep yeniden ba?lamak isterdim.

?yle bir dost se?ki , sen onun i?in ?lmeye gitti
?inde o senin i?in ?lm?? olsun.

?nsan? y?pratan ya?ad??? y?llar de?il eri?emedi?i mutluluklard?r.

bu d?nyaya gelmeyi ben istemedim kimse sormad? bana Yaka pa?a itildim sanki d?nyaya ?nsand?m sevin?lerim vard? benim h?z?nlerim de tabi hi?bir zaman ?ok ?ey istemedim biliyorsun birazc?k sevgi, yudumlayabilmek i?in . G?zlerim y?ld?zlarla oyna??rken umut olsundu i?imde karabasanlar b?lmesin di uykumu

f?rt?nam ol, ya?murum ol,kar?m ol,damar?mda damla damla kan?m ol,has bah?emde ?i?e?im ol,g?l?m ol,koklayay?m doya doya bende sol,sen yaln?zca benim ol ?

a
?k bir su damlasi olsaydi okyanuslari, bir yaprak olsaydi b?t?n ormanlari, bir yildiz olsaydi t?m kainati vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

bir g?l olmak isterdim. Neden mi? Beni kopar
?p koklad???nda v?cudumun derinliklerine girip bir daha oradan ??kmamak i?in...

en b?y?k okyanusta bir su damlas? olmak, u?suz bucaks?z bir sahilde bir kum tanesi olmak, ama en ?nemlisi milyonlarca insan?n i?inden senin sevgilin olmak...

bir insan?n idealleri olmal? sonsuzluk gibi, bir insan?n ?zlemi olmal? ?zlemle a?an ?i?ek gibi, bir insan?n bir tanesi olmal? oda senin gibi...

?lsen bile benden kurtulamazs?n. Kefen olur bedenini sarar?m, ya?mur olur ?zerine ya?ar?m, ?i?ek olur mezar?nda a?ar?m...

denizler sonsuzdur, senin sevdi?in kadar de?il, g?ne? ?s?t?r, senin kadar de?il, seni herkes sever ama benim kadar de?il...

hani uzaktaki y?ld?z parlak gelir ya insana, uzakta oldu?un i?in tutkunum sana, hani en g?zel imkans?z gelir ya insana, imkans?z oldu?un i?in a????m sana...

bir meyhane buldum mezarl???n kar??s?nda, e?er bana d?necek olursan ya meyhanedeyim, yada kar??s?nda...

S?GARAMDAK? DUMANDIN, S?GARAYI BIRAKTIM, KADEH?MDEK? ??K?MD?N, ??K?Y? BIRAKTIM, GECELER? R?YAMDAYDIN, UYUMAYI BIRAKTIM, BAKTIM SENS?Z YA?ANMIYOR, YA?MAYI BIRAKTIM....

G?NE
?IN BUZ TUTTUGU YERDE BIR ALEV G?R?RSEN O BILKI YALNIZ SENIN I?IN YANAN KALBIMDIR.

A?KIMIZIN SUYA D??ECEGINI BILSEYDIM BALIK OLURDUM...

SEN
? SEVD???M KADAR YA?ASAYDIM, ?L?MS?ZL???N ADINI A?K KOYARDIM...

Ya?muru sevdi?ini s?yl?yorsun ama ya?mur ya??nca ?emsiyeni a??yorsun. G?ne?i sevdi?ini s?yl?yorsun ama g?ne? ??k?nca g?lgeye giriyorsun. R?zgar? seviyorsun ama r?zgar ??k?nca pencereni ?rt?yorsun. ??te bundan korkuyorum, ??nki beni sevdi?ini s?yl?yorsun....

?nce d?
?t?g?mde kalkmayi ?rendim.sonra aleve dokundugumda aciyi. Sevmeyi ?rendim, sevilmeyi. Sonra terkedilip beklemeyi.sayende unutulmayi da ?rendim. Her ?eyi ?rendim ama unutmayi ?renemedim....

Sen var ya sen t
?pk? sigaram gibisin, duman? g?zlerin, k?l? dudaklar?n. Yaln?z aran?zda bir tek fark var. Sigaram? ben beni ise sen yak?yorsun...

?fkeni yapraklara yaz sonbaharda d?k?ls?n, derdini r?zgara yaz estik?e uzaklara g?t?rs?n, sevgimi kalbine yaz ?ld???nde seninle g?m?ls?n..

Ne seni unutacak kadar zaman ge?ecek, nede ge?en zaman seni unutturmaya yetecek, b?rak?p gitsem de unuturum sanma, zaman al??may? ?retir unutmay? aslaaa

Ara
yasmin
harikasın ya süper msj lar
Ara
g?ltenn
evet burdakı mesajlarda guzelmıs super yaaaaaaa
Ara
gravesen
ammada çokmuş yaw hepsi,ni okusam sezen cumhuronal gibi bi eş olurum herhaldeSmile
Ara
peri kızı
cokk guselmıss canımmm sozleerr
Ara
tatlı_cadı
teşekkürler arkadaşım çok güzeldi..Wink
Ara
mangaci86
te?ekk?rler harika mesajlar
Ara
agirdelikanli
gÜzel sözler eywallah cano