:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Photoshoplara Devam...
tuti
chaplin.jpg

depp.jpg

manson.jpg

monster.jpg

pitt.jpg

ventura.jpg

willis.jpg
Ara
tugba
bunları biliyodum angelia çok komik olmuş eline sağllık
Ara
tuti
Eyvallah...Smile
Ara
kankiler
ELLERINE SAGLIK CANIM COK GUZEL OLMUŞ
Ara
mefux
photoshop ile veya ba?ka bir program ile yap?lan montajlar? tek ba?l?k alt?nda toplasak daha iyi olur diye d???n?yorum.. Rolleyes

y?netici arkada?lar?n ilgisine.. Confusedmiley37:
Ara
Zap_Hop
mefux katılıom..

tuti bu fotomontajları yapanlar yapan kim bilion mu?
tuti
Malesef bilmiyorum...
Öyle bi yerlerden bulmuştum...
Ayrıca Mefux arkadaşım gerekli açıklamayı bu bölümün yetkili moderatörü yapacaktır...
Saygılar...
Ara
YARGIÇ
mefux Adlı Kullanıcıdan Alıntı:photoshop ile veya ba?ka bir program ile yap?lan montajlar? tek ba?l?k alt?nda toplasak daha iyi olur diye d???n?yorum.. Rolleyes

y?netici arkada?lar?n ilgisine.. Confusedmiley37:

arkada??m konu ile ilgi ve alakana ?ncelikli olarak te?ekk?r ederim.ancak b?yle bir?ey yapaca??m?z takdirde s?k?nt? olacakt?r.??nk? bu tarz payla??mlarda kullan?lan program say?s? olduk?a fazla.ayr?ca bir?ok arkada??m?z ayn? konu i?inde farkl? programlarla tasarlanm?? ancak konuya uyumlu bir ?ok payla??mda bulunuyorlar.b?yle bir?ey yapmam?z bunlar i?in k?s?tlama olacakt?r.bu ks?tlamay?da bizler istemeyiz.....

anlay??la kar??laman?z dile?iyle....
Ara
Zap_Hop
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada??m konu ile ilgi ve alakana ?ncelikli olarak te?ekk?r ederim.ancak b?yle bir?ey yapaca??m?z takdirde s?k?nt? olacakt?r.??nk? bu tarz payla??mlarda kullan?lan program say?s? olduk?a fazla.ayr?ca bir?ok arkada??m?z ayn? konu i?inde farkl? programlarla tasarlanm?? ancak konuya uyumlu bir ?ok payla??mda bulunuyorlar.b?yle bir?ey yapmam?z bunlar i?in k?s?tlama olacakt?r.bu ks?tlamay?da bizler istemeyiz.....

anlay??la kar??laman?z dile?iyle....

Mefux 'un anlatmak istedi?i ...Photoshop... ...Photoshoplara Devam... Konular? yeine tek bi konu olsa daha iyi olmas m?..

Mesela ..??lg?n Fotomontajlar... YAda sadece ...Fotomontajlar... O ?ekilde daha iyi olacakt?r muhtemelen coreldrawlada yap?ldm?? montaj freehandle de yap?lm?? montaj tek konu alt?na gelir Smile
sayg?lar?mla
YARGIÇ
Zap_Hop Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mefux 'un anlatmak istedi?i ...Photoshop... ...Photoshoplara Devam... Konular? yeine tek bi konu olsa daha iyi olmas m?..

Mesela ..??lg?n Fotomontajlar... YAda sadece ...Fotomontajlar... O ?ekilde daha iyi olacakt?r muhtemelen coreldrawlada yap?ldm?? montaj freehandle de yap?lm?? montaj tek konu alt?na gelir Smile
sayg?lar?mla

??yle s?yleyeyim
ben arkada??m?z?n ne demek istedi?ini anlad?m.ayr?ca bunlar?n bu kadar belirgin olma sebebi sadece isimleridir.?unu s?ylemek istiyorum tekrardan konu i?indeki objelerde kullan?lan programlar farkl?l?k g?sterebilir ancak konu ile ilgilidir.dedi?iniz i?lemler photoshop ve daha farkl? programlarlada yap?labilir.dedi?im gibi amac?m?z k?s?tlama ve dar bir ?er?eve i?erisine sokmak de?ildir......
Bu nedenle herhangi bir k?s?tlama istemiyoruz.burada sadece isimler ayn? buda tuti arkada??m?z?n kendi tercihi.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karikatürlere Devam YasSmin 5 618 05-03-2011, Saat: 09:27 AM
Son Yorum: YasSmin
  İnternetten güzel karelere devam :) CaNaT 2 413 10-27-2009, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: Qetesh
  Yurdum Insan'ı, güLdürmeye Devam x) My_LiFe 13 815 06-30-2009, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: respect_
  moderatör hernekadar resmlerımı çöpe atsana ben ısrrala koymaya devam edicem:D Selin :) 19 827 04-15-2008, Saat: 06:31 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  kediler dünyasına devam :D:D:D CReATuRE 1 385 05-16-2007, Saat: 08:03 AM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:16 PM