:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diyemiyorum.....
Ba?BeLaS?
ka? ayr?l?klara gebe bu y?rek biliyormusun.yoo nereden bileceksin sen sen daha b?y?medin ki.olsun git sende git korkma al??k?n?m ben yanl?zl?klara,k?rg?nl?klara ama ama bir?ey var bilki bu y?rek yanmad? daha ?nce hi? b?ylesine korkmad? ya?amaktan.sana ?ok ?ey yazmak var ya y?rekte ne kadar yazsam bo?.anlatamam ki sana yada gitme diyemem i?te neden bilmiyorum ama diyemem.s?k at demiyorum sana beni kalbinden yapma sak?n s?k?p atma b?rak bir k??ede kalay?m ara s?ra hat?rla beni.yoo korkma bilirsin durmam istenmedi?im yerde yok hi?bir?eye eyvallah?m?z.istemedin mi akan sular durur i?te giderim.ama ama bana bir gece ba???la ne olur bu kadar?n? ?ok g?rme bunca zaman sonra i?inde kokun olsun yeter belki ?lsemde fark etmez sonra neyse sa?mal?yorum san?r?m yooo sa?ma de?il oldu daha ?nce yine karar vermi?tin gitmeye seninle kalmak istedim kabul ettin ve sonra benim ki bi umut i?te son bi umut gitme diyemedi?im i?in........
Ara
Emy
Bu da güzel; aşk acısı nelere kadir ya. Aşkın yokluğu da varlığı da ayrı bir tat bence. İkisi de yaşanmalı...
Ara
LasT_HerO
Acısı çok zor bee sanki yüreğini tırnaklayarak çıkarıp atıyorlar bedeninden...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:21 AM