:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14 şubat Ve Sennnn....
GCLRNFNS
Bugün 14 şubat birçok kişi beni anlamasa da deli dese de aşığım be kartalım sana, tapıyorum. Hiçbir 14 şubatta belki sevgilim olmadı ama soranlara her zaman yanıtım ‘’boş değilim’’ oldu. Senin haberin olmasa da ben seninle geçiririm her 24 şubatın 24 saatini dolu dolu…Gözlerimi dünyaya ilk açtığımda seni gördüm. Hissediyorum yanımda sen vardın, senle dolu siyah beyaz bir dünya. Küçükken ne zaman birileri aleyhine konuşsa söverdim içimden alabildiğine. Hatırlıyor musun ilk defa bu yaz mabedemize seni görmeye gelmiştim. O kadar heyecanlıydım ki nasıl olmayayım seni görecektim… Ta ki o [kufur etmiyelim-otomatik editlenmistir] biletimle birlikte umutlarımı , seni çalana dek.Eve gidip doyasıya ağlamıştım gözlerimden sen akmıştın. Sana o kadar yaklaşmıştım ki. İnönünün önünden ayrılıken beleştepe semalarından sana son kez öyle bir bakışım vardı ki polis orada bulunmamın yasak olduğunu bile söyleyemedi bana. Neyse be Kartalım seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli. Hatırlıyor musun bir yaz ilk defa bir kız arkadaşım olmuştu ilk buluşmamızda ayrıldık. Son sözü beni burada ağaç ettin oldu. Ne yapıyım be kartalım senin o gün maçın vardı. Hiç bir şey demedim o gün anladım ki en gerçek sevgiler seninleymiş meğer. Benim sevdamı kimse anlamıyor be kartalım olamaz diyorlar bir takıma karşı böyle bir aşk. Ben de onlara senin sadece bir takım olmadığını sözle onlara anlatılamayacak kadar değerli olduğunu hatta başka boyutların tanrısı olduğunu söyleyip duruyorum. Bugün 14 şubat ve yanımda olan sadece sen. Sevdan bir ateş olmuş bende söndürülemez bir ateş. Senin ne zaman adını duysam gözlerim dolu dolu oluyor. Varsın anlamasınlar bu savdamı be kartalım zaten hep söylemiyor muyuz yok bu sevdamızın tarifi diye. Ve şimdi herkesten tek isteğim ölünce İnönüyü gören bir yere gömülmem. Bir Mehdi gibi… çArşı kartal gol gol yaparken, hücrelerimin her biri haykırıyor sanki kartal gol gol diye anadolunun uzak köşesinden… Galiba bu bizim ki delilik be Kartalım. Her sevgi çıkar ilişkisine dayanmışken günümüzde aşk kavramı yok olmuşken sen nerden çıktın Beşiktaşkım. Ezikler bile yalan sevdalarında sana olan aşkımızın hislere dökülmüş hali bestelerimizi kullanmıyorlar mı? Bu anlamlı günde sana vereceğim tek hediye bu yazım olacak sanırım Karasevdam. Ben senden hiçbirşey istemiyorum var olduğunu bilmek yeter biz sevinmek için sevmedik ki zaten seni…Bir de sevdamıza kanıt istiyorlar şu günlerde işte en güzel kanıtı; 132 DB’ lik bir sesi ancak 70000 kişilik bir insan korosu çıkarabilir. Ama biz bu sesi 7500 kişiyle çıkardık şimdi soruyorum size bu haykırış aşk değildir de nedir???
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:29 PM