:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...?ikayet...
tuti
Y?netici arkada?lar...
Tan??ma k?sm?nda sadece yeni gelen ?yeler tan??mak i?in, kendini tan?tmak i?in konu a?sa daha iyi olmaz m???
?imdi her can? s?k?lan konu?mak istiyorum, can?m s?k?l?yor, vakit ge?miyor gibi bahanelerle otaya alakas?z konu a??yorlar. Aradan zaman ge?iyor ayn? ki?iler tekrar konu a??yorlar konu?mak isteyen var m?? diye.
Bunun ?n?ne ge?ilmesi m?mk?n m???:confused:

Sayg?lar...
Ara
eXseLanS
orda melis arkadaşım konu acmış tanışalım kaynaşalım die ordan dvm etsinler işte...
Ara
tuti
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:orda melis arkada??m konu acm?? tan??al?m kayna?al?m die ordan dvm etsinler i?te...
Eyvallah...

1 konu olur anlar?m. Ama her can? s?k?lan konu a??yor...
O b?l?m incelenirse zaten belli olur.
Ve de alakas?z konular da var...

Sabit bir konu a?l?r.
Ve sohbet etmek isteyenler orada sohbet eder...Smile
Ara
Ba?BeLaS?
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?netici arkada?lar...
Tan??ma k?sm?nda sadece yeni gelen ?yeler tan??mak i?in, kendini tan?tmak i?in konu a?sa daha iyi olmaz m???
?imdi her can? s?k?lan konu?mak istiyorum, can?m s?k?l?yor, vakit ge?miyor gibi bahanelerle otaya alakas?z konu a??yorlar. Aradan zaman ge?iyor ayn? ki?iler tekrar konu a??yorlar konu?mak isteyen var m?? diye.
Bunun ?n?ne ge?ilmesi m?mk?n m???:confused:

Sayg?lar...

vay be tayfun ya k?r?ld?m valla ?st?me al?nd?m ?imdi bi iki konu a?t?m diye ?imdi tamam bi daha a?mam valla
Ara
eXseLanS
helal sana tuti kardeşim cok güsel konustunSmile
Ara
tuti
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay be tayfun ya k?r?ld?m valla ?st?me al?nd?m ?imdi bi iki konu a?t?m diye ?imdi tamam bi daha a?mam valla

Hehee yok yav. Y?lmaz karde? bu seninle alakal? bir ?ey de?il.
L?tfen k?r?lma ben sadece sitenin daha d?zenli olmas? i?in ?neride bulunuyorum.

S?rf senin a?t???n konular de?il.
Her can? s?k?lan konu a??yor.
Oras? tan??ma b?l?m?yse sadece yeni gelenler tan?ts?n kendini.
Ama ?ok istek olursa zaten y?netim bunu dikkate al?p bir sohbet b?l?m? olu?turabilir.
Umar?m demek istedi?imi anlatabilmi?imdir.
L?tfen kimse al?nmas?n...Smile
Ara
Ba?BeLaS?
yok tayfuncum anladım ben seni zaten haklısın ama sabah erken gelince baktım başka yere kimse gelmio bende oraya yasdım valla aslında bu sohbet için ayrı bi bölüm açılsa ii olur sana katılıyorum
Ara
tuti
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok tayfuncum anlad?m ben seni zaten hakl?s?n ama sabah erken gelince bakt?m ba?ka yere kimse gelmio bende oraya yasd?m valla asl?nda bu sohbet i?in ayr? bi b?l?m a??lsa ii olur sana kat?l?yorum

Eyvallah karde?im...Smile
Ara
toxique_lierre&b.b.k
soyle desek ....sohbet ortami istersen chat acalimSmile..cenebaz...Winksen orasininda sadece uyelere yonelik olmasini istersin simdiSmile
napalim ki?konu altinda konussak sucluyuz...tanisa gitsek sucluyuz eniyisimi kapisa ugrayalim...indirim varmisSmile
Ara
Firari Fırtına
Tuti ...

Bakıyorum da artık düşüncelerini koymaya başladın foruma . Bu saate kadar nerdeydin uyanık . Yeni mi uyandın .. Tabi beyefendi fıkra15 lerden vakit bulamadıki . Bak fıkra bitti saksı çalışdı ...

Tebrik ediyorum seni yinede mucksss ..

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:23 PM