:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Msn den Anında Ip Bulma
CReATuRE
Arkadaşlar karşınıdaki adama fena halde gıcık oldunuz ve onu indirmekmi istiyosunuz? Bunun için gerekli bi kaç program war onlara girmicem zaten sitenin download bölümünde bunlar mevcut. Uzatmayalım konuya geri dönüyorum. Yapmamız gerekenler:

1- Gıcık olduğun kişiye bi taşla iki kuş mantığını uygulayabilirsin. Nasılmı? Mesela karşındaki senden bi müzik, resim, yada herhangi bi dosya istedi, veyada siz ona gönderiyim dediniz oda istedi işte ilk adımı attınız. Prorat veya benzeri programlarda server oluşturmayı biliyosunuzdur. Bilmiyosanızda bakınız forum. Ben bildiğimizi farz ediyorum ve dewam ediyorum. Server direk olarak msn den çıplak olarak gitmez. Bunu önce bi güzel ziplicez (bunuda bilmiyosanız bi daha bu siteye gelmeyin) ve karşı tarafa gondercez.

2- Gönderim esnasında başlat/çalıştır/cmd
yaparak komut satırına "netstat -n" yazıcaz böylece karşımıza ip numaraları gelecek. Yalnız unutmayın bu işlem gönderim esnasında olacak.

3- Bu ip numaralarından karşısında established yazan yada yazanlar o kişinin ip numarasıdır. Bi kaç tane varsa daha çok 85.96.***.*** tarzındaki ip numaralarını dikkate alın.

4- İşte bu kadar şimdi napmış oldunuz hem karşı tarafa bi server gönderdiniz hemde o kişinin ip numarasını almış oldunuz.

5- Şimdi diceksinizki ne kasıyosun kardeş zaten server i o kişi açarsa mailimize o kişinin ip nosu geliyo. Ewet ama bazı maillere gelmiyo bunun için yazdım zaten asıl amacımda msn den ip almak. Bu aradada işi geliştirmek isteyen arkadaşlar içinde server ı anlattım.

6- Yani bu server yerine normal bi dosyada atarsanız gene olur. Yani illada program kullanmayı bilmeye gerek yok.

7- Normal bi dosya atın. Gönderim anında gene başlat/çalıştır/cmd den "netstat -n" komutunu uygulayın işte gene karşınızda ip.

ALINTIDIR
erdal_x
emegine saglık
Ara
pisi pisi
sen çok biliosun...
Ara
Evil_Dream85
orda bi ton ip adresi var hepdide ya 88 yada 85 die bslıyo hangisinin o kişi oldugunu bilicez bundan nasıl emin olcaz daha kesin bi yöntemi varsa söyle
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MSN de Arkadas Bulma EsCaPeX 0 787 04-27-2007, Saat: 03:18 PM
Son Yorum: EsCaPeX
  Isimden Ki?inin Msn Adresini Bulma agirdelikanli 1 931 11-20-2006, Saat: 01:14 AM
Son Yorum: ManyaX_GirL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 04:15 AM