:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Erkekle Neden Çıkılmaz?
CReATuRE
Hangi Erkekle Neden Çıkılmaz?

Malum, onlarla da olmuyor, onlarsız da. Üstelik biri birine de benzemiyor. Hepsi değişik, hepsi orijinal. Biz de sizin için onları kategorize edelim dedik ve tabii nasıl davranmanız gerektiğini.

1: Köylü
Nerede rastlarsın?
Plajda, havuzda, lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüste, vapurda... Kısacası her yerde! Özellikle de İstanbul sokaklarında!
Nasıl tanırsın?
Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyinişi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü köylüler de var. Yine de onları farketmek çok kolay!
Neden çıkılmaz?
Çünkü girdiğin her ortamda seni rezil eder. Onunla konuşacak fazla ortak konu bulamazsın. Aynı zamanda maçodur; seni sahiplenir ve her şeyinden haberdar olmak ister.
2: İnek
Nerede rastlarsın?
Okulda, dershanede, kütüphanede, panellerde, seminerlerde, iş yerinde...
Nasıl tanırsın?
Genellikle okumaktan gözleri bozulmuştur ve gözlük takar. Modayı takip etmez. Süveter, gömlek, kumaş pantolon giyer. Sürekli bir şeyler okur; aslında gördüğü her şeyi okur.
Neden çıkılmaz?
Çünkü onunla sadece kitaplardan ve derslerden konuşabilirsin. Sosyal yönü zayıftır; partiler, konserler hiç ona göre değildir.
3: Çapkın
Nerede rastlarsın?
Çapkınlık yapılabilecek her yerde; havuz başında, barlarda, gece ve spor kulüplerinde, en lüks semtlerde, otellerin pazar sabahı kahvaltılarında...
Nasıl tanırsın?
Bakışları ve muzip gülüşleri onu ele verir. Genellikle yakışıklı ve havalı olur. Her zaman kendinden emin görünür; burnu havadadır. En büyük zevki, çevresindeki her kızı etkilemeyi başarmaktır.
Neden çıkılmaz?
Yakışıklılığına kapılmamak gerek, çünkü seni çok üzer! Etraftan gelen, "Seninkini gördüm, yanında bir kız vardı" gibi söylentiler seni bunalıma sürükleyebilir.
4: Maço
Nerede rastlarsın?
Nereden çıkacağı hiç belli olmaz. Ne de olsa her erkeğin içinde biraz vardır!
Nasıl tanırsın?
Bazıları kendini hemen belli eder, bazıları ise gizli maçodur. Genellikle erkek arkadaşlarıyla takılır. Futbol maçlarını kaçırmaz. Klasik giyinir; koyu renk takım elbise, beyaz gömlek, siyah ayakkabı, duştan sonra sadece taranıp, bırakılmış saçlar...
Neden çıkılmaz?
Giyimine, hareketlerine, makyajına, arkadaş ilişkilerine, kısaca her şeyine karışır. Sana kısıtlamalar getirir ve sürekli kendisine hizmet etmeni bekler. İlk günlerde bu hareketlerine göz yumabilirsin, ama kısa süre sonra seni rahatsız etmeye başlar. Ayrıca seni eve kapatıp, kendisi çapkınlık yapar!
5: İmaj adamı
Nerede rastlarsın?
Nerede kalabalık varsa orada! Bir akşam popüler bir mekanda, bir akşam marjinal bir eğlence kulübünde...
Nasıl tanırsın?
İlk görüşte onu tanımak biraz zordur. Modayı takip etmeye çalışır, ama başarılı olduğu pek söylenemez. Her konuda söyleyecek bir lafı vardır, ama genellikle boş konuşur ve anlattıkları yüzeyseldir.
Neden çıkılmaz?
Onunla uğraşmak zordur. Kişiliği oturmamıştır; kompleksleri vardır. Bunu sana da yansıtır. Yanında, kendini kötü ve yetersiz hissetmene neden olur.
Masal_yuzLu
bir erkek tibi eksik Big Grin

Kro : Yani ben Big Grin

Nerden rastlanır Her yerde Big Grin

Nasıl biridir : Sakalı göğüs kıları uzun gömleklerin 3 düğmesi daima açık Big Grin

Neden çıkılır: çünkü artık krolar Herşeyi biliyolar.
Yozlaşmamış kültür onlarda.

Anna baba saygı onlarda.
Kardeş sevgisi küçüklerin sevgisi onlarda.
Haksızlığın karşısında. ve yardımlaşmanın ne olduğunu en çok iyi bildikleri için oda onlarda.

Ve en önemlisi AŞKIN ve sevginin kıymetini bilenler yine onlar.

Bu arada: Kro bulduysanız kaçırmayınSmile
Ara
_ALONE_S@HR@M_
Paylasim Icin Tsk:d
Ara
MorciveT
Eyvallah Azizim. Ben bu sınıfın hangisine giriyorum bulamadım yav Smile yoksa ben melez miyim SmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
nasıl bilemzsin mesut yaffff sen bir japonsun :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
MorciveT
zuhahaha Smile
Ara
PCKoPaT
GüSeLmiSh Big Grin CReATuRe SaoL Smile iShime yarıyCak Big Grin
Âh be.
Ara
izmitli_peri
ya halınızı goruyomusunuz.bı tene cıkacak erkek ımajı yok :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
deryalım
bakıyom bakıyom çıkcak bi model ama yok piyasa bitmiş ya.
tekrar canlandırmak lazım bu piyasayı yeni tipler bulup katmak lazım Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
yok ganga cok zor
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki bir erkek neden aldat?r? bilgeis 51 2,518 04-13-2022, Saat: 05:27 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce kızlar neden kendilerini yuksekte görüyorrr alone_male19 14 961 04-12-2022, Saat: 05:41 PM
  Hangi erkekle neden çıkılmaz? *TATLI BELA* 7 750 04-08-2022, Saat: 11:02 PM
  Erkekler Neden Konu?mazlar... *TATLI BELA* 4 636 04-07-2022, Saat: 02:21 PM
  erkekler capkinliktan neden vazgecmiyor:)? gurbetci 13 872 04-02-2022, Saat: 12:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:29 AM