:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aziz Y?ld?r?m Hatay'da okul a?t?!..
ѕqρα кJмя
2670_B_Azizyildirim019.jpg

Fenerbah?e Kul?b? Ba?kan? Aziz Y?ld?r?m, Hatay Fenerbah?e ?lk??retim Okulu'nun a??l???nda, ?lkenin b?t?n sorunlar?n? ??zmenin sadece h?k?metin ya da devletin g?revi olmad???n? belirterek, "Bu hem Fenerbah?elilere, hem de bu ?lkede ya?ayan b?t?n vatanda?lara ?rnektir. ?n?allah daha bir ?ok okul yapt?raca??z" dedi.

Hatay Fenerbah?eliler Derne?i taraf?ndan yapt?r?lan 8 derslikli ''Hatay Fenerbah?e ?lk??retim Okulu''nun a??l???na Aziz Y?ld?r?m, ?kinci Ba?kan Nihat ?zdemir, Asba?kan Mahmut Uslu, Asba?kan Mithat Yenig?n, ?dari ??ler Koordinat?r? Serkan Acar, Y?netim Kurulu ?yesi Ercan Karasu, 100. Y?l Kutlama Komitesi Ba?kan? Ender Alkaya, M?ze ve Ar?iv Kurulu Ba?kan? Serta? Kayserilio?lu, Dernekler Sorumlusu Murat Poyraz ile di?er y?neticiler ve ?ok say?da taraftar kat?ld?.

Okulun a??l?? t?reni i?in okul bah?esini dolduran taraftarlar, Ba?kan? Aziz Y?ld?r?m'?n geli?ini co?ku ile kar??lad?lar. Aziz Y?ld?r?m'dan imza almak ve foto?raf ?ektirmek isteyen taraftarlar zaman zaman izdiham ya?anmas?na neden oldular. Ya?anan izdiham nedeniyle bas?n mensuplar? g?r?nt? almakta zorlan?nca Aziz Y?ld?r?m araya girerek, g?venlik g?revlilerini uyard?. A??l?? konu?mas?n? yapt??? s?rada elektrik kesintisinin azizli?ine u?rayan Ba?kan Y?ld?r?m, konu?mas?n?n yar?da b?rakarak, Hatay Valisi Ahmet Kayhan ile birlikte a??l?? kurdelesini kesti.

Kul?p y?neticileri ile birlikte Hatay Fenerbah?e ?lk??retim Okulu'nu gezen Aziz Y?ld?r?m, daha sonra Hatay Fenerbah?eliler Derne?i binas?n?n a??l???n? ger?ekle?tirdi.

Burada bir konu?ma yapan Y?ld?r?m, "Hepimiz bu ?lkede ya??yoruz. ?lkemizin baz? sorunlar? var. Hatay'daki derne?imiz ?lkemizdeki e?itim soruna katk? sa?lamak amac?yla bir okul yapt?lar. ??nk? ?lkenin b?t?n sorunlar?n? ??zmek sadece h?k?metin ya da devletin g?revi de?il, bizlerin de katk? sa?lamas? gerekir. Bu bir ?rnektir. Bu hem Fenerbah?elilere, hem de bu ?lkede ya?ayan b?t?n vatanda?lara ?rnektir. ?n?allah bu ?rne?i hepimiz alaca??z ve daha bir ?ok okul yapt?raca??z" dedi.

Aziz Y?ld?r?m ve beraberindeki y?neticiler daha sonra Atat?rk Stad?'nda oynanan Hatayspor-Cizrespor kar??la?mas?n? izledi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 560 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
Son Yorum: wildfang
  İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım derhal istifa etmeli Pessimist 1 353 04-12-2022, Saat: 02:02 PM
  Aziz Yıldırım Askere!!! Pessimist 4 416 04-11-2022, Saat: 06:28 PM
  Aziz Yıldırım'ın itiraf ve tehdit arşivinden... Pessimist 2 332 04-11-2022, Saat: 01:33 PM
  Aziz Yıldırım'ın istediği oldu Ñ•qρα кJмя 0 493 03-14-2008, Saat: 07:52 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 06:53 PM