:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.duygusuz.com Admin'i olsanız ve sevgiliniz sizden şifrenizi istese.......
Qetesh
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:4 senedir her dediğimi yapan, beni yanlız bırakmayan, iyisi ile kötüsü ile her derdimi sıkıntımı anlattığım bir site. Hiç bir zaman banane demedi, hiçbir zaman sus demedi. Her kahrımı çekti her derdimi dinledi. Hep yanımdaydı, hep yanımda olacak.

Değil şifremi, baş harfini bile vermem.

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]beni kimse yanlış anlamıyor değilmi...:S kendimi kötü hissettim walla
[/SIZE][/COLOR]
Ara
Leader
Bak hala konusuyo. Mesut banla şunu ya Big Grin

Aklın sıra şifreyi almaya calısıyon dımı. şifrenin kedicik112 oldugunu soylermiyim sana.

Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni kimse yanlış anlamıyor değilmi...:S kendimi kötü hissettim walla
Qetesh
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak hala konusuyo. Mesut banla şunu ya Big Grin

Aklın sıra şifreyi almaya calısıyon dımı. şifrenin kedicik112 oldugunu soylermiyim sana.

:yikildim: teker teker gelin bakimBig Grin şifre içinde ayrıca tşkBig Grin
Ara
MorciveT
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak hala konusuyo. Mesut banla şunu ya Big Grin

Bırak Tolga Big Grin İleride kendini banlar Wink Ben kardeşime kıyamam SmileSmile

Kimse seni yanlış anlamıyor; ama ileride ne demek istediğimizi anlarsın.
Ara
MorciveT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: teker teker gelin bakimBig Grin şifre içinde ayrıca tşkBig Grin

Biz bir bütünüz Big Grin ya hep ya hiç Smile

Ya hurra, ya eyvallah Smile
Ara
Leader
mesut senin ne güzel avatarın var öyle Big Grin
Melek06
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: teker teker gelin bakimBig Grin şifre içinde ayrıca tşkBig Grin

ben senin yanındayım :hihi :hihi benim beyaz kusagım var döveris hepsini:yikildim: :yikildim: :yikildim: saka bi yana ne datlı adminlerimiz var öle Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: biras yalakalık yapim dedim:yikildim: :yikildim:
Ara
PCKoPaT
waLLa ßen kendimi toLga aßinin yerinde düşünemiom ßiLe Big Grin ߀n admin oLurSam eLim ayaam ßirßirine karışır afaLLarım Big GrinBig GrinBig Grin

ama Shifrei de wermem ßu arada Big Grin (ki admin deiL şimdi ßiri iSteSe gene wermemBig Grin )
Âh be.
Ara
EndLess
degıl sevgılım babam gelse yıne vermem

ben hıc bı kadına guvenmıyorum ( annem harıc ) ben bıseyler basarıp admın olduysam bı gunde sıfremı ( belkıde ıllerıde benı satacak ) sevgılıme vermem
Ara
MorciveT
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mesut senin ne güzel avatarın var öyle Big Grin

Eyvallah Smile Kimse çakmadı Allah'tan Smile Birisi hariç Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Harf ile Duygusuz.Com dan Birisi tatlı_cadı 122 5,418 10-19-2015, Saat: 09:43 AM
Son Yorum: Beyaz
  Duygusuz Üyesi Dediğin ... Olmalı (: PesmisT GirL 120 3,822 01-13-2011, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: sıla
  büyücü olsanız üstteki üyeyi neye çevirirdiniz? okeanos 7 676 06-05-2010, Saat: 05:14 PM
Son Yorum: okeanos
  Admin olduğunu düşün ve üsttekini banla... BiRiciGim 1,074 11,492 07-17-2009, Saat: 11:55 PM
Son Yorum: Qetesh
  Sevgilinizden Ayrılmış Olsanız En Çok Neyini Özlerdiniz? *Asİ-yÜrEk* 10 924 10-15-2008, Saat: 07:43 AM
Son Yorum: eSrA_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:02 AM