:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sasirmamak elde degil....
soyle
Bu ?yk? Yeni Zelanda'dan Kay Martin' e ait: Ak?am yeme?ine arkada?lar?n? ?a??ran Kay, yemekten ?nce k???k bir aperatif haz?rlarken bir tavu?un ac? ac? ba??rd???n? duyar.

Sesin nereden geldigini merak eden Kay bah?eye ??kar. Bah?ede bir ?ey g?remez.

Ancak ses daha yak?nlardan, hatta mutfaktan gelmektedir.

Giderek y?kselen sesin kayna??n? ke?fettigi zaman t?yleri diken diken olur. K?zarmasi i?in f?r?na yerle?tirdi?i tavuktan ???l?k ???l??a sesler gelmektedir. "O anda elim aya??m bo?and?. Tavu?u canl? canl? pi?iriyorum sand?m. Korkudan az daha ?l?yordum." diyor..
Tavu?un ???l?klar? Kay'inkiler ile birle?ince konuklar mutfaga ?????r ve ???l?klar?n nedeni ortaya ??kar. Tavu?u f?r?ndan ??kartan konuklar, hayvan soguduk?a seslerin kesildi?ini fark ederler.

Yeni Zeland? da tavuk ?iftliklerinde hayvanlar, bizde oldu?u gibi boynu kesilerek ?ld?r?lmez.
Kay'in ak?am yeme?i i?in haz?rlad??? tavu?un ses telleri kesilmedi?i i?in tavu?un karn?nda biriken buhar, hayvan?n bo?az?ndan ge?erken b?y?k bir bas?n?la ses tellerini harekete ge?irmi?tir

ben olsam bende korkarim
Ara
merve
:d:d:d:d:d:d:d
Ara
PunisheR
cesur nick deiş bea Big Grin
Ara
YARGIÇ
eh korku ötesi bişey olmuştur heralde orada
Ara
buse38
mmm ilginç bende olsam korkardım...
Ara
Ayla
hihiihihhii, çok komik vallah
Ara
emsal
bencede çok komikSmile
Ara
soyle
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cesur nick deiş bea Big Grin

valla degisiyoduk tolgayla mesajlamiz soyle olmustu hatırladım kadariyla benim nicki degistirecem iyi ne yapalım valla aklımda biseylerde sen yap biseyler ya sen soylede birazdan cıkcam cıkmadan yapayım yaf soyle guzel bi sey aklıma gelmiyo onu yapalım nick senin sen soyle lan yaptim gitsin soyle sabahsatn beri diyoz hemde ilginc bi nick olur Big Grin iyi yaptim saol bu nickde boyle oldu Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigaranızı siz değil cinler içiyor..!!! SeRDİD 4 526 06-21-2010, Saat: 02:43 AM
Son Yorum: nofearheart
  Bir Bağırdı, Tam 443 Tavuk Öldü. Şaka Değil Gerçek BiRiciGim 18 1,182 01-12-2009, Saat: 10:38 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  ...doğru mu değil mi bilmiyorum ...ama paylaşmak istedim HiqhVolume 5 654 03-22-2008, Saat: 02:13 PM
Son Yorum: EndLess
  Dikkatli Bakin O Bir Yaprak Değil .. GCLRNFNS 5 824 12-14-2007, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: ouhn
  ***Bu Resme "GüzeL değiL" DiyenLerin %98,5 i Gay'miş*** iLLeth.! 32 1,922 11-29-2007, Saat: 02:15 AM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:43 PM