:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
işte alemin babası geldi orçun kankamsın
furkan
Kanka Oh Iiii Yabtin
S S S S Anlamini Ararsan Odrenirsin Hayirli Olsun Adi Ne Kanka
Ara
first
güzel çıkmıssın kardess manita durumları nasıll bu karizmayla bulamaman imkansız gibii Smile
Ara
furkan
Ya Kanka Helal Olsun Sana Nedeyim Iki Karili Ramco Olur Adin Kanka Hayirli Olsun Yeni Yengemiz Adi Ne Kanka Neyse Işallah Uzun Yurur Hatta Hic Bitmez Kujjjjjjjjjjlarhhh
Ara
furkan
Kardes Saol Bi Tane Var Sevdigim De Taaaaaaa Trabzonda Allah Izin Verirse Bu Yaz Gitmeyi Dusunuyom Ilgin Icin Saol Sende Cok Yakisiklisin
Ara
furkan
Bendeki Burun Kimsede Yok Arkadas Bi Tek O Bozuyo Durumu Zamaninda Saglam Bi Kavgada Biri Kafa Atti Hatira Kaldi Bana
Ara
furkan
Yuregimde Tek Ask Var Degismeyecek Seni Seviyorum Seymam
Ara
ramco_06
yaw kanka pek tatlı bi görsen bidenem benim adıda merve pek tatlı hergü buluşuyoz denizi bırakacam elllam kankabu gidişle yaaa
Ara
ramco_06
saool kanka işte nabak ya allah kahretsin 7 karılı ramço olacam olum Big Grinbu devirde harbi sevmek yok artık harbiden sevende yok biliyosun kanka onun için nabalım birazda onlar üzülsünnnn !!!
Ara
ramco_06
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel çıkmıssın kardess manita durumları nasıll bu karizmayla bulamaman imkansız gibii Smile
FİRSTT sende bizi yakından takip ediyon haa hani adın ne felan tanışalım isterim sende istersen msn adresimi ekle YARGIÇ: Forumlarımızda msn adresi vermek yasaktır. mail adresinin aralarında alt çizgi var orada gözükmüyo
Ara
iLLeth.!
ramco_06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şşş furkan ben sana ne dedim kanka yan mahalladekileri bu hafta kesin yazaacam yan mahalledekikızla da çıkmaya başladım ne yapacam bilmiom walla bi anlarlarsa rezil olurum ama haa orçun olum sen birtanesi ile idare edemiyon bende 2 tanee vaarrr Big Grin

adamım yanlıs anlama ama yapttııın buyuk bi marifetmiş gibi yazmısın...Sad
bu arada dostum gsl çıkmısınWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Biriciğim :) MorciveT 33 2,547 04-12-2022, Saat: 03:07 PM
Son Yorum: wildfang
  beklediginiz gün geldi:Pbuda ben euheuheuue:D |v|_U_S_T_! 54 3,052 04-12-2022, Saat: 01:33 PM
  İşte Mızmız :) Mızmız_Prenses 38 1,727 04-12-2022, Saat: 12:27 PM
  işte ben ve tek dostum morcivet :) CReATuRE 23 1,603 04-11-2022, Saat: 03:00 AM
  'baÄžlamacI ErdeM' geldi.. baglamaci 9 894 04-07-2022, Saat: 07:32 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:38 AM