:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: ERKEKLERE KÜPE YAKIŞžIRMI?
bazılarına
52.27%
46 52.27%
görürsem döverim
6.82%
6 6.82%
evet
13.64%
12 13.64%
biz bölemi gördük.HAYIR
18.18%
16 18.18%
KÜPESİNE GÖRE DEİŞžİR
2.27%
2 2.27%
caiz deildir Smile
6.82%
6 6.82%
Katılımcı sayısı: 88 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkeklere Küpe Yakişirmi?
nazarboncuqu
ben yakıştıramıyorum erkeğin küpe takmasını . .
Ara
acemhe
bazılarına yakışır ama küpe takan erkekle işim olmaz Big Grin
Ara
deli yürek
Bazılarına ama hayatta küpe takmam kimsede taktıramaz.
Ara
CReATuRE
Ya ne kadar geri kafalı insanlarlar var hala anlamış değilim...Küpe takan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim diyen mi ararsın , yok şimdi küpe takan yarın etek giyer diyen mi ararsın ? bunlar ne kadar saçma sapan düşünceler Allah aşkına...Yakışan erkek var yakışmayan var...bu sadece küpe için değil herşey içinde geçerli,yakışıyorsa ve çevrendede begeniliyorsa tabiki takarsın kim ne karışır buna...Erkeklik küpe takmamakla olmaz bunu bi düşünün isterseniz ? benim çevremde de küpe takan bikaç kişi var ve bence bazılarından daha erkekler...
Son Noktam
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya ne kadar geri kafalı insanlarlar var hala anlamış değilim...Küpe takan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim diyen mi ararsın , yok şimdi küpe takan yarın etek giyer diyen mi ararsın ? bunlar ne kadar saçma sapan düşünceler Allah aşkına...Yakışan erkek var yakışmayan var...bu sadece küpe için değil herşey içinde geçerli,yakışıyorsa ve çevrendede begeniliyorsa tabiki takarsın kim ne karışır buna...Erkeklik küpe takmamakla olmaz bunu bi düşünün isterseniz ? benim çevremde de küpe takan bikaç kişi var ve bence bazılarından daha erkekler...

Aziz qeRekeni söyLemiş...
Ara
# Pè®iM§ii #
Kimsenin Hür Hakkına Karısılmaz iSteyenler Takabilir ßence Hosta Görünür

Ama Yakısmayanların Takdıqını qöRüncede Göz Zevkim ßozuluo Dövesim qeLio .. Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
erkeğinden erkeğine fark ederBig Grin
Ara
Hasretiim
Ben yakisip veya yakismadigina bakmiyorum. Erkekte küpeyi sevmiyorum o yüzden bence yakismaz. Herkez kendi fikri kendine ben yakistirmiyorum ama hayir takilmaz da demem tabiki isteyen taksin Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkeklere Özel experiance 7 578 04-10-2022, Saat: 11:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Sizce erkekler küpe takabilir mi? PaPaTYa_PReNSeS 38 2,584 04-09-2022, Saat: 11:41 PM
  Erkeklere K?pe Yaki?ir Mi? İLAYDA 26 1,119 04-02-2022, Saat: 08:54 PM
  Erkeklere Küpe Yakisir Mi??? YaSaK_AsK 32 1,313 03-06-2008, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  sizce erkekLere k?pe yak???r m?..? ..TuuCe.. 40 2,097 11-04-2006, Saat: 12:07 PM
Son Yorum: serseri kiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:10 AM