:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Bilmece ...???
Firari Fırtına
Bilmece
Dikkatinizi ?l?ecek bir bilmece...

Size bir bilmece, cevab? da a?a??da. ?nce d???n?n sonra cevaba bak?n.D?r?stl?k b?yle gerektirir:

Pennsylvania'dan New York'a giden bir otob?s? kullan?yorsunuz. Ba?lang??ta otob?ste 32 yolcu var. ?lk durakta 11 ki?i iniyor, 9 ki?i biniyor. ?kinci durakta 2 ki?i biniyor, iki ki?i iniyor. Bir sonrakinde 12 ki?i biniyor, 16 ki?i iniyor. Son durakta 5 ki?i biniyor 3 ki?i iniyor.

Bu durumda otob?s ?of?r?n?n g?zlerinin rengi nedir?
.
.
.
.

Bulamad?n?z m? yoksa? ?ok yaz?k. Asl?nda i?in ??z?m? kolay. Yaln?zca do?ru bilgiye odaklanmak gerek. Muhtemelen inen ve binen ki?ileri dikkatle sayd?n?z, hatta not edip muhasebesini tuttunuz. Ama soru bamba?ka ??kt?. Oysa yan?t ilk c?mlede sakl?. Otob?s? kullanan sizsiniz. Yani kendi g?z renginizi s?ylemeniz yeterli.

Endi?e etmeyin zaten ?o?u insan ayni hataya d???yor.

soyle
Pennsylvania'dan New York'a giden bir otobüsü kullanıyorsunuz
burda zaten cevaptan belli oluyor zaten ben buldumda cevabi vermesen daha iyiydi
Ara
Firari Fırtına
En iyisini etmişsin dost ... Ama bulamayanların sayısı bir hayli fazlaa SmileSmile
soyle
cok kolay soruydu :S
Ara
Firari Fırtına
Zorunu sen sor dostum ... Bu geçti elime bende bunu yayınladım SmileSmile
soyle
benim sordumu sen bulmassin Wink
Ara
Firari Fırtına
Ama şansımı denerim Smile
soyle
ok geliyo sana ozaman Smile
Ara
_bion_
bunu herkes soruyo art?k sa?ma bi?i oldu anlayaca??n ben hi? anlamad?m akl?ma ?ey geldi ??f?r?n ya??n? sorcak herkes ?le s?yl?yodu arabay? kimin kulland??? k?sm?n? es ge?tim bu arada ben daha ehliyetimi almad?mConfusedmiley19:
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ay ?ok g?sel oldu s?ra s?ra g?l?yolar can?m benim
Ara
Firari Fırtına
SmileSmile Sira Sira GÜl O Zamaan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:25 AM