:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumdan Bir Kişiyi Dans'a Davet Edin ...
djseninim
en son kankamla dansetmiştim sevgilisi öldürüyodu beni annecim korktum birden kankamım sevgilisi yüzünden ztn kankala aramız bozuldu şimdi sadece arkadaşız
Ara
Melek06
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ohh oLsun Sana Big Grin ßaShkaSıyLa danSetCem Big Grin ßeni danSa kaLdırın uLeaaaNn Big Grin

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :S :'( :'(
Ara
PCKoPaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :S :'( :'(
ayh ayh ayh Kıyamam de hade affettim geL DanS edek Big Grin ßi daha oLarSa aCımam koyarım kapının önüne ona göre Big Grin
Âh be.
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tekrar tekrar evet,ederim..

ok edelım baslıyalım ozaman
Ara
Melek06
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayh ayh ayh Kıyamam de hade affettim geL DanS edek Big Grin ßi daha oLarSa aCımam koyarım kapının önüne ona göre Big Grin

Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: :kucak: :kucak: :kucak:
Ara
AsLı
Serseri127 bayaa yetenekliymişsin..seref duydum sizinle dans etmekten..
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Serseri127 bayaa yetenekliymişsin..seref duydum sizinle dans etmekten..

aslı öncelıkle serseri yada sersı dıyebılrısın bıde ben sız lafından hıc hoslanmam

bu arada gercekten sende cok guzel dans edıyormussun senı ızlemekten kendımı dansa veremıyorum
Ara
AsLı
tesekkürler serseri...
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslı öncelıkle serseri yada sersı dıyebılrısın bıde ben sız lafından hıc hoslanmam

bu arada gercekten sende cok guzel dans edıyormussun senı ızlemekten kendımı dansa veremıyorum
:eek: :eek: :eek: :eek:
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekkürler serseri...

tesekkur etmene gerek yok bunlar gercekler gercekten guzel dans edıyosun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  forumdan 2 kişiyi evlendirelim....... Melek06 946 18,238 06-10-2015, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: Leader
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,473 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  Forumdan enson kim çıktı ? eLyos 2 548 03-13-2012, Saat: 05:43 AM
Son Yorum: Av.bey
  iLLa aşık oLsaydın forumdan kime aşık oLurdun? duyqushh 183 7,511 02-20-2011, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: acemhe
  forumdan istediğin üç üyeye çiçek ver :) okeanos 2 481 06-13-2010, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:03 AM