:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalanlanan Veda Mektubum ...
Firari Fırtına
0211022l7rb.jpg

Yalanlanan veda mektubum ....

Tanr? bir an i?in pa?avradan bebek oldu?umu unutup, can vererek beni ?d?llendirse; akl?mdan ge?en her?eyi dile getiremeyebilirdim, ama en az?ndan dile getirdiklerimi ayr?nt?s?yla akl?mdan ge?irir ve d???n?rd?m. E?yalar?n maddi y?nlerine de?il anlamlar?na de?er verirdim. Az uyur, cok r?ya g?r?r, g?z?m? yumdu?um her dakikada, 60 saniye boyunca ????? d???n?rd?m. Ba?kalar? durdu?u zaman y?r?meye devam ederdim. Ba?kalar? uyurken, uyan?k kalmaya gayret ederdim. Ba?kalar? konu?urken dinler, ?ikolatal? dondurman?n tad?ndan zevk almaya bakard?m. E?er Tanr? bana birazc?k can verse, basit giyinir, y?z?m? g?ne?e ?evirir, sadece v?cudumu de?il, ruhumu da t?m ??plakl???yla a?ard?m. Tanr?m, e?er bir kalbim olsayd?, nefretimi buzun ?zerine kaz?r ve g?ne?in ??kmas?n? beklerdim. G?ky?z?ndeki aya, y?ld?zlar boyunca Van Gogh resimleri ?izer, Benedetti ?iirleri okur ve serenadlar s?ylerdim. G?zya?lar?mla g?lleri sular, v?cuduma batan dikenlerinin ac?s?n? hissederek, dudak k?rm?z?s? ta? yapraklar?ndan ?pmek isterdim. Tanr?m bir yudumluk ya?am?m olsayd?.. G?n ge?mesin ki, kars?la?t???m t?m insanlara onlar? sevdi?imi s?ylemeyeyim. T?m kad?n ve erkekleri, en sevdi?im insanlar olduklar? konusunda birer birer ikna ederdim. Ve a?k i?inde yasard?m. T?m insanlara, ya?land?klar? zaman a?k? b?rakmalar?n?n ne kadar yanl?? oldu?unu anlat?rd?m, ??nk? insan a?k? b?rak?nca ya?lan?r. ?ocuklara kanat verirdim. Ama u?may? kendi ba?lar?na ?grenmelerine olanak sa?lard?m. Ya?l?lara ise, ?l?m?n ya?lanma ile de?il unutma ile geldi?ini ??retirdim.

Sevg ....
toxique_lierre&b.b.k
devamiiiiiiii.........
Ara
Firari Fırtına
Devamı benim işte ... Bak ne haldeyim ..
toxique_lierre&b.b.k
bakiyorum da goremiyorum...biraz ipucu ver canim,korkma fotokopini cekip nette dagitmam..halin ne haldeki?devami benlik olandansa,anladim gb.....
Ara
Firari Fırtına
Belkide ...... Gece gece moralimi bozma yahuuu .. Zaten fora efkari diyardayım SadSad
toxique_lierre&b.b.k
bende terkidiyarda komsuyuz desene...gel,beraber efkarlanalim
Ara
Firari Fırtına
Valla yaaa ... Ağlayacak omuz varmı sende.....
toxique_lierre&b.b.k
omzumu mu kiraliycan yoksam,bosta zaten buyur!!!aglamak serbest........yalniz bende baslarsam aglamaya nolcak Sad
Ara
Firari Fırtına
Halimiz DUMAN olacak ne olcak ......

En iyisi başka omuz bulayım . ağlamayan türden olsun ...
toxique_lierre&b.b.k
sana kalmis,su saatten sonra hersey gonullulere yonelik....turune gore bakta bul,bana da bir tane attiriver tarkan cinsinden Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,341 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Veda Mektubudur Bu Sana Hiç Verilmeyecek Beyaz 2 738 11-19-2015, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bu Bir Veda Mektubudur.. Hoşçakal (ın)... acemhe 16 1,649 06-11-2010, Saat: 12:25 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Son mektubum demişsin acemhe 18 1,769 02-08-2010, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: acemhe
  son mektubum djseninim 6 1,143 01-16-2008, Saat: 09:50 AM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 11:02 PM