:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgilimin
_EdQli_
Benden Sogudugunu Nasil Anlayabilirim Yani Bana Konustugumuzda Seni Seviyorum Sen Herseyimsin Deyip Ama Boyle Olmadigini Nasi Anlicam Ben Yaaaaaaaa
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]senin için ne yaptığına bak...
sevdiğini sölerken içtnmi sölüyo...
[/COLOR]
Ara
_EdQli_
onları cok ıcten soyluyorda suan askerde o ben aramazsam hıc aramıyo ondan dedım yanı
Ara
Qetesh
orası baba ocağı değil istediği zaman arasın seni...
Ara
_EdQli_
anlıyorum ama 3 gun yada 1 hafta hıcmı arama vakı olmaz Allah askına ya
Ara
ÐŽeşaren
AskerLik bu Edam,koLay degiL. [ben bunLari aştimWink]
Her zaman Vakti oLmazki, onu anLamaya caLismaLisin.
Eminimki gercekten cok seviyorsa hemen iLk firsatta seni aramak isterWink
Icin rahat oLsun!
Ara
duygulum
ya belli olur ya eger snn dediklerine umursamaz tavırlar gösteriyorsa konuşmk istemiyorsa gibi gibi..
Ara
djseninim
zaman gösterir herşeyi sen sabret sadeceSmileSmile
Ara
CReATuRE
Arkadaşalr askerlikten bahsediyosunuz birisi zmanı olmaz diyor birisi baba ocagı değil diyor orasaı haklısınız :

ama şu var bende askerlik yaptım bende gördüm oraları...

birincisi baba ocagı değil evet ama bu demek olmuyorki sevdiği insanı aramayacak

ikincisi zamanı olmuyor diye bişey söz konusu bile olamaz çünkü askerliğini yaptığın saat saba 8 de başlar akşam 5 dedimmi biter herkes serbest kalır askerlik budur...akşam 5 ten ertesi sabah saat 7 ye kadar süre vardır buda sevdiğin insana vakit ayıracak akdar yeterli bir süredir...

uzun lafın kısası sorun askerlik değil sorun bellli bence senden soğumuş olabilir bunun nedeni de bence bir birliktelik yaşamanızdan dolayıdır...

çok daha açık konuşabilirdim ama saygımdan dolayı ve hiçbirşeyden emin olamamdan dolayı konuşmuyrum...

o nedenle bence kendine daha fazla acı çektirmeden ve zarar vermeden ayrılman....

unutmayın ki bunu her zaman söylerim erkeklerin bir ilişkiden sonra kaybedecekleri hiçbir şeyleri yoktur ama kızların öyle değil o yüzden lütfen herkes ilerisini düşünerek hareket etsin...

SAYGILAR...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:41 AM