:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Kalbe Girince......ya Sonrasi?
pptya83
:kk: Aşk kalbe girince,her yerde O'nu görürsün.O kilometrelerce uzaktayken bile,her an nefesini hissedersin.Artık senin için "ben" kavramı yerine "biz" kavramı oluşur.Onsuz yaşayamaz Onsuz göremez olursun.Herşeyini duygularını,sevinçlerini,üzüntülerini,beklentilerini kısacası hayatını Onun ellerine bırakırsın...
:kk: Sonra bir gün,küçük küçük hayal kırıklıklarını farketmeye başlarsın.O nun senin gibi "biz" kavramı olmadığını,O nun herşeyini senin ellerine bırakmadığını yani Senin O nu sevdiğin gibi ,Onun seni sevmediğini anlarsın. İşte ozaman yıkılır dünyan.Hele bir de yıllarını vermişsen Ona ,.Sen kendini yaşamamışsan sadece Onun için.Hep Onun için nefes almışsan..İşte o zaman durup düşünürsün.Meğer ben tek başına yaşamışım Aşkımı dersin. Oysa aşk iki kişiliktir.Nerde hata yaptım dersin....
:kk: Demekki yıllarca hayatını sevdiğine adamak yanlışmış dersin.En büyük hata başkası için kendi hayatından vazgeçmekmiş dersin.Geç de olsa önceliklerin kendin için olur artık.Tabiiki yine sever, sevilirsin ama bu defa kendini kendi önceliklerini hiçe saymadan.Hayatta var olduğunu unutmadan.....
Ara
by_kissme
Sad Sad papatya çok güzel anlatmışsın benim yaşadıklarımı aynen katılıyorum,anlayamadım sevmek , sevilmek için napmak lazım seviyorsun deliler gibi ama sonu hüsran oluyor bidahaki sevdanı daha ürkek yaşıyorsun hep acaba diyorsun ve herzamanki gibi oluyor yaşanan hayaller ve umutsuzluğun başladığı o an yıkılıyorsun....ve BİTİYORSUN!!!!

Ara
deryalım
by_kissme Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sad Sad papatya çok güzel anlatmışsın benim yaşadıklarımı aynen katılıyorum,anlayamadım sevmek , sevilmek için napmak lazım seviyorsun deliler gibi ama sonu hüsran oluyor bidahaki sevdanı daha ürkek yaşıyorsun hep acaba diyorsun ve herzamanki gibi oluyor yaşanan hayaller ve umutsuzluğun başladığı o an yıkılıyorsun....ve BİTİYORSUN!!!!
haklısın bacım Sad
çok güzel bi yazı eline yüregine saglık
Ara
pptya83
papatya çok güzel anlatmışsın benim yaşadıklarımı aynen katılıyorum,anlayamadım sevmek , sevilmek için napmak lazım seviyorsun deliler gibi ama sonu hüsran oluyor bidahaki sevdanı daha ürkek yaşıyorsun hep acaba diyorsun ve herzamanki gibi oluyor yaşanan hayaller ve umutsuzluğun başladığı o an yıkılıyorsun....ve BİTİYORSUN!!!!
En iyi yaşayan anlar demişler.Sen de beni anlamışssın teşekkür ederim.Benim de hayattan anladığım şu :Sev ama, kendi yapmak istediklerini mütemadiyen bir başkası için yok sayma.Kendi tercih ve önceliklerini yok saydığın zaman sen de yok olup gidiyorsun hayatta.Önce sen var olmalısın ki seninle birlikte olanlar da ,seninle var olabilsinler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ♦ Biriciğim ÇiLek ♦ Bu Kalbe Ait Kal, olurmu ? ÐŽeşaren 58 4,390 08-22-2010, Saat: 01:33 PM
Son Yorum: «|ŜŧāŕśÃ—ĩň×My×ęy&#28
  Ayrılık Sonrası... icimdekises 2 476 06-19-2010, Saat: 12:01 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:06 AM